Annons

Division 1 2024 Spelschema

Uppdaterad
Michael.Pettersson Michael.Pettersson
Med en lång bakgrund i sport- och bettingbranchen har jag med glädje hamnat hos Betting.se för att fortsätta leverera vinnande speltips och andra intressanta texter för odds och spel. Fotboll är den sport som ligger hjärtat närmast men jag har även en framgångsrik period som oddssättare på svensk hockey, hos ett av Sveriges största spelbolag.
Visa mer
Show less

Dags för en ny runda av Division 1 2024 odds och fortsätter här med säsongens spelschema. Vi på Betting kommer att ge dig det heltäckande spelprogrammet fär både Division 1 Norra och Division 1 Södra, för ligornas alla 32 lag. Utöver spelschema Division 1 så kommer du även se resultat från alla matcher då det uppdateras när de är färdigspelade.

1. Division Norra Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
30/03 12:00 IFK Stocksund

6-0

Friska Viljor
30/03 13:00 Örebro Syrianska

1-1

FC Stockholm
30/03 16:00 Nordic United FC

3-1

Athletic FC United
31/03 14:00 Piteå

1-1

Assyriska FF
31/03 14:30 Sollentuna FK

1-4

Umeå
01/04 13:00 IF Karlstad

2-0

Hammarby TFF
05/04 19:00 Täby FK

2-2

Sollentuna FK
06/04 13:00 FC Stockholm

3-0

IFK Stocksund
06/04 16:00 Athletic FC United

0-0

IF Karlstad
07/04 13:00 Friska Viljor

2-3

FBK Karlstad
07/04 13:00 Umeå

1-0

Örebro Syrianska
07/04 16:00 Assyriska FF

2-1

Vasalunds IF
07/04 16:00 Karlbergs BK

1-0

Piteå
08/04 19:00 Hammarby TFF

1-1

Nordic United FC
13/04 13:00 FC Stockholm-Karlbergs BK
13/04 13:00 Vasalunds IF-Täby FK
13/04 13:00 Piteå-Athletic FC United
13/04 16:00 Nordic United FC-Sollentuna FK
14/04 13:00 Umeå-IF Karlstad
14/04 13:00 Örebro Syrianska-Friska Viljor
14/04 16:00 FBK Karlstad-IFK Stocksund
14/04 16:00 Hammarby TFF-Assyriska FF
19/04 19:00 IFK Stocksund-Vasalunds IF
20/04 12:00 Friska Viljor-Nordic United FC
20/04 13:00 Athletic FC United-Assyriska FF
20/04 16:00 Sollentuna FK-FBK Karlstad
20/04 16:00 IF Karlstad-FC Stockholm
21/04 13:00 Piteå-Örebro Syrianska
21/04 15:00 Täby FK-Umeå
21/04 16:00 Karlbergs BK-Hammarby TFF
26/04 19:00 Örebro Syrianska-Athletic FC United
27/04 16:00 Vasalunds IF-IF Karlstad
27/04 16:00 Hammarby TFF-Friska Viljor
27/04 16:00 FBK Karlstad-Karlbergs BK
27/04 17:00 Nordic United FC-IFK Stocksund
28/04 15:00 FC Stockholm-Umeå
28/04 16:00 Sollentuna FK-Piteå
28/04 16:00 Assyriska FF-Täby FK
03/05 19:00 Athletic FC United-Hammarby TFF
03/05 19:00 IFK Stocksund-Täby FK
04/05 13:00 Umeå-FBK Karlstad
04/05 13:00 IF Karlstad-Friska Viljor
04/05 16:00 Karlbergs BK-Sollentuna FK
04/05 18:00 Vasalunds IF-Örebro Syrianska
05/05 16:00 Assyriska FF-FC Stockholm
05/05 16:00 Piteå-Nordic United FC
08/05 19:00 Athletic FC United-FC Stockholm
08/05 19:00 IF Karlstad-Karlbergs BK
08/05 19:00 FBK Karlstad-Nordic United FC
08/05 19:30 Täby FK-Hammarby TFF
08/05 20:00 Örebro Syrianska-Sollentuna FK
09/05 12:00 Umeå-IFK Stocksund
09/05 14:00 Friska Viljor-Assyriska FF
09/05 15:00 Piteå-Vasalunds IF
11/05 16:00 FC Stockholm-FBK Karlstad
11/05 17:00 Nordic United FC-Täby FK
12/05 15:00 Hammarby TFF-Umeå
12/05 16:00 Sollentuna FK-IF Karlstad
12/05 16:00 Karlbergs BK-Friska Viljor
12/05 16:00 IFK Stocksund-Piteå
12/05 16:00 Assyriska FF-Örebro Syrianska
14/05 19:15 Vasalunds IF-Athletic FC United
17/05 19:00 FBK Karlstad-Hammarby TFF
18/05 16:00 Täby FK-Örebro Syrianska
18/05 16:00 IF Karlstad-IFK Stocksund
19/05 12:00 Friska Viljor-Vasalunds IF
19/05 13:00 Athletic FC United-Sollentuna FK
19/05 14:00 Piteå-FC Stockholm
19/05 15:00 Umeå-Karlbergs BK
19/05 17:00 Assyriska FF-Nordic United FC
24/05 19:00 Örebro Syrianska-FBK Karlstad
25/05 12:00 Sollentuna FK-Friska Viljor
25/05 13:00 Umeå-Vasalunds IF
25/05 13:00 FC Stockholm-Täby FK
25/05 16:00 Nordic United FC-IF Karlstad
26/05 16:00 Karlbergs BK-Assyriska FF
26/05 16:00 Hammarby TFF-Piteå
26/05 16:00 IFK Stocksund-Athletic FC United
31/05 19:00 IF Karlstad-FBK Karlstad
31/05 19:00 Piteå-Umeå
01/06 13:00 Örebro Syrianska-Karlbergs BK
01/06 16:00 Täby FK-Athletic FC United
01/06 16:00 Friska Viljor-FC Stockholm
02/06 16:00 Vasalunds IF-Nordic United FC
03/06 19:00 Assyriska FF-IFK Stocksund
04/06 19:00 Hammarby TFF-Sollentuna FK
08/06 15:00 Friska Viljor-Piteå
08/06 16:00 FBK Karlstad-Assyriska FF
09/06 13:00 FC Stockholm-Hammarby TFF
09/06 15:00 Täby FK-IF Karlstad
09/06 15:00 Nordic United FC-Umeå
09/06 16:00 IFK Stocksund-Örebro Syrianska
09/06 16:00 Athletic FC United-Karlbergs BK
09/06 20:00 Sollentuna FK-Vasalunds IF
14/06 19:00 Umeå-Friska Viljor
15/06 13:00 FC Stockholm-Sollentuna FK
15/06 13:00 Athletic FC United-FBK Karlstad
15/06 16:00 Karlbergs BK-IFK Stocksund
15/06 16:00 Hammarby TFF-Vasalunds IF
16/06 13:00 Piteå-Täby FK
16/06 16:00 Nordic United FC-Örebro Syrianska
16/06 16:00 IF Karlstad-Assyriska FF
20/06 18:00 Vasalunds IF-FC Stockholm
20/06 19:00 IFK Stocksund-Hammarby TFF
20/06 19:30 Karlbergs BK-Nordic United FC
23/06 12:00 FBK Karlstad-Piteå
23/06 13:00 Friska Viljor-Täby FK
23/06 13:00 Umeå-Athletic FC United
23/06 17:00 Assyriska FF-Sollentuna FK
24/06 19:00 Örebro Syrianska-IF Karlstad
27/06 19:00 Täby FK-Karlbergs BK
29/06 13:00 Athletic FC United-Friska Viljor
29/06 16:00 Örebro Syrianska-Hammarby TFF
29/06 16:00 Nordic United FC-FC Stockholm
30/06 13:00 Sollentuna FK-IFK Stocksund
30/06 16:00 Vasalunds IF-FBK Karlstad
30/06 16:00 Assyriska FF-Umeå
01/07 19:00 IF Karlstad-Piteå
03/08 16:00 Karlbergs BK-Örebro Syrianska
03/08 16:00 Täby FK-Nordic United FC
03/08 16:00 IFK Stocksund-FBK Karlstad
03/08 16:00 Friska Viljor-Sollentuna FK
04/08 13:00 FC Stockholm-Vasalunds IF
04/08 13:00 Piteå-IF Karlstad
04/08 14:00 Umeå-Assyriska FF
04/08 16:00 Hammarby TFF-Athletic FC United
09/08 19:00 Sollentuna FK-Täby FK
09/08 19:00 Friska Viljor-Umeå
10/08 13:00 Örebro Syrianska-IFK Stocksund
10/08 15:00 FC Stockholm-Piteå
10/08 16:00 FBK Karlstad-Athletic FC United
10/08 18:00 Nordic United FC-Assyriska FF
11/08 16:00 Hammarby TFF-Karlbergs BK
11/08 16:00 IF Karlstad-Vasalunds IF
16/08 19:00 IF Karlstad-Örebro Syrianska
17/08 13:00 Athletic FC United-Täby FK
17/08 15:00 Piteå-Friska Viljor
17/08 16:00 Karlbergs BK-FC Stockholm
17/08 16:00 FBK Karlstad-Sollentuna FK
18/08 14:30 Vasalunds IF-Umeå
18/08 16:00 IFK Stocksund-Nordic United FC
18/08 17:00 Assyriska FF-Hammarby TFF
23/08 19:00 Umeå-Piteå
24/08 16:00 Sollentuna FK-Athletic FC United
24/08 16:00 Nordic United FC-FBK Karlstad
24/08 16:00 FC Stockholm-IF Karlstad
25/08 13:00 Friska Viljor-Karlbergs BK
25/08 16:00 Hammarby TFF-Örebro Syrianska
26/08 19:30 Täby FK-IFK Stocksund
26/08 19:30 Vasalunds IF-Assyriska FF
31/08 13:00 Sollentuna FK-Nordic United FC
31/08 13:00 Örebro Syrianska-Vasalunds IF
31/08 16:00 Täby FK-Friska Viljor
01/09 15:00 IFK Stocksund-Umeå
01/09 16:00 Assyriska FF-FBK Karlstad
01/09 16:00 IF Karlstad-Athletic FC United
01/09 16:00 Piteå-Karlbergs BK
02/09 19:00 Hammarby TFF-FC Stockholm
07/09 13:00 Umeå-Sollentuna FK
07/09 13:00 Athletic FC United-Nordic United FC
07/09 16:00 Karlbergs BK-Täby FK
08/09 13:00 FC Stockholm-Örebro Syrianska
08/09 14:00 Friska Viljor-IFK Stocksund
08/09 16:00 FBK Karlstad-IF Karlstad
08/09 16:00 Assyriska FF-Piteå
09/09 19:30 Vasalunds IF-Hammarby TFF
13/09 19:00 Täby FK-FC Stockholm
13/09 19:00 IFK Stocksund-Karlbergs BK
14/09 13:00 Sollentuna FK-Assyriska FF
14/09 13:00 Nordic United FC-Friska Viljor
14/09 16:00 Hammarby TFF-IF Karlstad
14/09 16:00 FBK Karlstad-Vasalunds IF
15/09 16:00 Athletic FC United-Umeå
15/09 16:30 Örebro Syrianska-Piteå
21/09 13:00 FC Stockholm-Athletic FC United
21/09 13:00 Vasalunds IF-IFK Stocksund
21/09 14:00 Umeå-Hammarby TFF
21/09 16:00 Karlbergs BK-FBK Karlstad
22/09 13:00 Assyriska FF-Friska Viljor
22/09 13:30 Piteå-Sollentuna FK
22/09 16:00 IF Karlstad-Täby FK
22/09 16:00 Örebro Syrianska-Nordic United FC
27/09 19:00 Täby FK-Assyriska FF
28/09 16:00 Sollentuna FK-Örebro Syrianska
28/09 16:00 IFK Stocksund-IF Karlstad
28/09 16:00 FBK Karlstad-FC Stockholm
29/09 14:00 Friska Viljor-Hammarby TFF
29/09 15:00 Karlbergs BK-Umeå
29/09 16:00 Athletic FC United-Vasalunds IF
29/09 16:00 Nordic United FC-Piteå
04/10 19:00 Sollentuna FK-Karlbergs BK
05/10 12:00 Vasalunds IF-Friska Viljor
05/10 13:00 Örebro Syrianska-Täby FK
05/10 14:00 Umeå-FC Stockholm
05/10 16:00 IF Karlstad-Nordic United FC
06/10 14:00 Piteå-FBK Karlstad
06/10 16:00 Assyriska FF-Athletic FC United
06/10 16:00 Hammarby TFF-IFK Stocksund
12/10 13:00 FBK Karlstad-Umeå
12/10 16:00 Nordic United FC-Hammarby TFF
12/10 16:00 IFK Stocksund-Sollentuna FK
13/10 13:00 Friska Viljor-IF Karlstad
13/10 13:00 FC Stockholm-Assyriska FF
13/10 16:00 Athletic FC United-Örebro Syrianska
13/10 16:00 Täby FK-Piteå
14/10 19:00 Karlbergs BK-Vasalunds IF
19/10 13:00 FC Stockholm-Nordic United FC
19/10 13:00 Vasalunds IF-Sollentuna FK
19/10 16:00 Assyriska FF-IF Karlstad
20/10 13:00 Friska Viljor-Örebro Syrianska
20/10 13:00 Umeå-Täby FK
20/10 14:00 Piteå-IFK Stocksund
20/10 16:00 Karlbergs BK-Athletic FC United
20/10 16:00 Hammarby TFF-FBK Karlstad
26/10 13:00 Örebro Syrianska-Assyriska FF
26/10 13:00 IF Karlstad-Umeå
26/10 13:00 Sollentuna FK-Hammarby TFF
26/10 16:00 Nordic United FC-Karlbergs BK
27/10 13:00 Täby FK-Vasalunds IF
27/10 13:00 FBK Karlstad-Friska Viljor
27/10 16:00 Athletic FC United-Piteå
27/10 16:00 IFK Stocksund-FC Stockholm
01/11 19:00 FBK Karlstad-Örebro Syrianska
02/11 13:00 IF Karlstad-Sollentuna FK
02/11 16:00 FC Stockholm-Friska Viljor
03/11 13:00 Athletic FC United-IFK Stocksund
03/11 13:00 Assyriska FF-Karlbergs BK
03/11 16:00 Hammarby TFF-Täby FK
03/11 16:00 Vasalunds IF-Piteå
03/11 16:00 Umeå-Nordic United FC
09/11 13:00 Täby FK-FBK Karlstad
09/11 13:00 IFK Stocksund-Assyriska FF
09/11 13:00 Nordic United FC-Vasalunds IF
09/11 13:00 Sollentuna FK-FC Stockholm
09/11 13:00 Örebro Syrianska-Umeå
09/11 13:00 Friska Viljor-Athletic FC United
09/11 13:00 Karlbergs BK-IF Karlstad
09/11 13:00 Piteå-Hammarby TFF

1. Division Södra Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
30/03 13:00 Eskilsminne IF

0-0

Tvååkers IF
30/03 16:00 Oskarshamns AIK

2-1

Ljungskile
30/03 16:00 Jönköpings Södra

1-0

BK Olympic
31/03 16:00 Onsala BK

0-5

Ariana FC
31/03 16:00 Ängelholms FF

0-3

Norrby
06/04 11:00 FC Rosengård

5-1

Torns IF
06/04 13:00 Norrby

1-1

Jönköpings Södra
06/04 16:00 Trollhättan FC

0-1

Eskilsminne IF
06/04 16:00 Tvååkers IF

0-1

Oskarshamns AIK
06/04 16:00 BK Olympic

1-1

Onsala BK
06/04 18:30 Ariana FC

0-2

Falkenbergs FF
07/04 16:00 Torslanda IK

0-1

Ängelholms FF
07/04 16:00 Ljungskile

0-4

Lunds BK
12/04 19:00 Lunds BK

1-2

Eskilsminne IF
13/04 13:00 Onsala BK-Ljungskile
13/04 13:00 Ängelholms FF-FC Rosengård
13/04 16:00 Torslanda IK-BK Olympic
13/04 16:00 Jönköpings Södra-Falkenbergs FF
14/04 16:00 Norrby-Ariana FC
14/04 16:00 Torns IF-Oskarshamns AIK
14/04 17:00 Trollhättan FC-Tvååkers IF
19/04 19:00 Ariana FC-Ängelholms FF
20/04 13:00 FC Rosengård-Onsala BK
20/04 16:00 Oskarshamns AIK-Torslanda IK
20/04 16:00 Lunds BK-Trollhättan FC
20/04 16:00 Eskilsminne IF-Jönköpings Södra
21/04 13:00 Tvååkers IF-BK Olympic
21/04 15:00 Ljungskile-Torns IF
21/04 15:00 Falkenbergs FF-Norrby
26/04 19:00 Ängelholms FF-Lunds BK
26/04 19:00 Torslanda IK-Trollhättan FC
27/04 13:00 Torns IF-Tvååkers IF
27/04 13:00 Onsala BK-Falkenbergs FF
27/04 16:00 BK Olympic-Norrby
27/04 16:00 Ariana FC-Oskarshamns AIK
27/04 16:00 Jönköpings Södra-FC Rosengård
28/04 16:00 Ljungskile-Eskilsminne IF
04/05 13:00 Jönköpings Södra-Torslanda IK
04/05 13:00 FC Rosengård-Tvååkers IF
04/05 16:00 Onsala BK-Oskarshamns AIK
04/05 16:00 Trollhättan FC-BK Olympic
04/05 16:00 Falkenbergs FF-Eskilsminne IF
04/05 16:00 Ängelholms FF-Ljungskile
04/05 16:00 Norrby-Torns IF
05/05 16:00 Ariana FC-Lunds BK
08/05 18:30 Ljungskile-Trollhättan FC
08/05 19:00 Ariana FC-FC Rosengård
09/05 13:00 Eskilsminne IF-Onsala BK
09/05 13:00 Tvååkers IF-Norrby
09/05 13:00 BK Olympic-Ängelholms FF
09/05 13:00 Torslanda IK-Falkenbergs FF
09/05 14:00 Torns IF-Jönköpings Södra
09/05 16:00 Oskarshamns AIK-Lunds BK
11/05 16:00 FC Rosengård-Ljungskile
12/05 13:00 Torns IF-Onsala BK
12/05 16:00 Torslanda IK-Ariana FC
12/05 16:00 Norrby-Lunds BK
12/05 16:00 Trollhättan FC-Oskarshamns AIK
13/05 18:30 BK Olympic-Eskilsminne IF
13/05 19:00 Ängelholms FF-Falkenbergs FF
13/05 19:15 Jönköpings Södra-Tvååkers IF
17/05 19:00 FC Rosengård-BK Olympic
18/05 16:00 Eskilsminne IF-Torslanda IK
18/05 16:00 Falkenbergs FF-Torns IF
18/05 16:00 Oskarshamns AIK-Ängelholms FF
19/05 16:00 Onsala BK-Norrby
19/05 16:00 Ljungskile-Jönköpings Södra
19/05 16:00 Ariana FC-Trollhättan FC
19/05 16:00 Lunds BK-Tvååkers IF
23/05 19:00 Norrby-Trollhättan FC
24/05 19:00 Torns IF-Ariana FC
24/05 19:15 Tvååkers IF-Ljungskile
25/05 13:00 Onsala BK-Torslanda IK
25/05 13:00 Eskilsminne IF-FC Rosengård
25/05 16:00 Falkenbergs FF-Oskarshamns AIK
27/05 19:00 BK Olympic-Lunds BK
27/05 19:00 Jönköpings Södra-Ängelholms FF
31/05 19:00 Ljungskile-Falkenbergs FF
01/06 13:00 Torslanda IK-Tvååkers IF
01/06 16:00 Ariana FC-BK Olympic
01/06 16:00 Ängelholms FF-Onsala BK
01/06 16:00 Oskarshamns AIK-Eskilsminne IF
01/06 16:00 FC Rosengård-Norrby
01/06 16:00 Lunds BK-Jönköpings Södra
02/06 16:00 Trollhättan FC-Torns IF
05/06 19:00 Oskarshamns AIK-Jönköpings Södra
06/06 13:00 Torslanda IK-Ljungskile
07/06 19:00 BK Olympic-Torns IF
08/06 13:00 Falkenbergs FF-FC Rosengård
08/06 13:00 Tvååkers IF-Ariana FC
08/06 16:00 Eskilsminne IF-Norrby
08/06 16:00 Onsala BK-Lunds BK
09/06 17:00 Trollhättan FC-Ängelholms FF
14/06 19:00 Torns IF-Eskilsminne IF
15/06 16:00 Norrby-Oskarshamns AIK
15/06 16:00 Ängelholms FF-Tvååkers IF
15/06 16:00 FC Rosengård-Trollhättan FC
15/06 16:00 Lunds BK-Torslanda IK
16/06 16:00 BK Olympic-Falkenbergs FF
16/06 16:00 Jönköpings Södra-Onsala BK
16/06 16:00 Ariana FC-Ljungskile
19/06 19:00 Torslanda IK-Norrby
19/06 19:00 Torns IF-Ängelholms FF
20/06 19:00 Falkenbergs FF-Lunds BK
20/06 19:00 Tvååkers IF-Onsala BK
20/06 19:00 Eskilsminne IF-Ariana FC
23/06 16:00 Oskarshamns AIK-FC Rosengård
23/06 16:00 Ljungskile-BK Olympic
24/06 19:00 Trollhättan FC-Jönköpings Södra
25/06 19:00 Lunds BK-Torns IF
27/06 19:00 Norrby-Ljungskile
29/06 13:00 Onsala BK-Trollhättan FC
29/06 13:00 Ängelholms FF-Eskilsminne IF
29/06 16:00 BK Olympic-Oskarshamns AIK
29/06 16:00 Jönköpings Södra-Ariana FC
29/06 16:00 Tvååkers IF-Falkenbergs FF
30/06 13:00 FC Rosengård-Torslanda IK
03/07 19:00 Eskilsminne IF-BK Olympic
03/08 13:00 Torslanda IK-Jönköpings Södra
03/08 13:00 Torns IF-Falkenbergs FF
03/08 16:00 Oskarshamns AIK-Tvååkers IF
04/08 16:00 Ariana FC-Onsala BK
04/08 16:00 Trollhättan FC-FC Rosengård
05/08 19:00 Ljungskile-Norrby
05/08 19:00 Lunds BK-Ängelholms FF
10/08 13:00 Onsala BK-Torns IF
10/08 13:00 Ängelholms FF-BK Olympic
10/08 16:00 Ljungskile-Oskarshamns AIK
10/08 16:00 Lunds BK-Ariana FC
10/08 16:00 Falkenbergs FF-Tvååkers IF
11/08 13:00 FC Rosengård-Eskilsminne IF
12/08 19:00 Norrby-Torslanda IK
12/08 19:00 Jönköpings Södra-Trollhättan FC
16/08 18:30 Tvååkers IF-Ängelholms FF
16/08 19:00 Lunds BK-Falkenbergs FF
17/08 13:00 Torslanda IK-Onsala BK
17/08 16:00 Oskarshamns AIK-Norrby
17/08 16:00 Jönköpings Södra-Torns IF
17/08 16:00 Eskilsminne IF-Ljungskile
18/08 17:00 Trollhättan FC-Ariana FC
19/08 18:00 BK Olympic-FC Rosengård
24/08 13:00 Onsala BK-Jönköpings Södra
24/08 16:00 BK Olympic-Trollhättan FC
24/08 16:00 Norrby-Eskilsminne IF
24/08 16:00 Ljungskile-FC Rosengård
24/08 16:00 Ängelholms FF-Oskarshamns AIK
25/08 16:00 Falkenbergs FF-Torslanda IK
25/08 16:00 Ariana FC-Tvååkers IF
27/08 18:30 Torns IF-Lunds BK
31/08 13:00 Torslanda IK-Torns IF
31/08 13:00 Lunds BK-BK Olympic
31/08 13:00 FC Rosengård-Ängelholms FF
31/08 16:00 Falkenbergs FF-Onsala BK
31/08 16:00 Oskarshamns AIK-Ariana FC
01/09 13:00 Tvååkers IF-Eskilsminne IF
02/09 19:00 Trollhättan FC-Ljungskile
02/09 19:00 Jönköpings Södra-Norrby
07/09 13:00 Tvååkers IF-FC Rosengård
07/09 16:00 Torns IF-Ljungskile
07/09 16:00 Eskilsminne IF-Oskarshamns AIK
07/09 16:00 Ariana FC-Torslanda IK
08/09 16:00 Ängelholms FF-Jönköpings Södra
08/09 16:00 Onsala BK-BK Olympic
08/09 16:00 Trollhättan FC-Lunds BK
09/09 19:00 Norrby-Falkenbergs FF
13/09 19:00 FC Rosengård-Ariana FC
14/09 13:00 BK Olympic-Tvååkers IF
14/09 13:00 Ängelholms FF-Torns IF
14/09 16:00 Eskilsminne IF-Trollhättan FC
14/09 16:00 Lunds BK-Oskarshamns AIK
15/09 16:00 Falkenbergs FF-Jönköpings Södra
15/09 16:00 Norrby-Onsala BK
15/09 16:00 Ljungskile-Torslanda IK
20/09 19:00 Ariana FC-Eskilsminne IF
21/09 13:00 Torslanda IK-FC Rosengård
21/09 13:00 Falkenbergs FF-Ljungskile
21/09 16:00 Oskarshamns AIK-BK Olympic
21/09 16:00 Jönköpings Södra-Lunds BK
22/09 13:00 Tvååkers IF-Trollhättan FC
22/09 13:00 Onsala BK-Ängelholms FF
22/09 16:00 Torns IF-Norrby
27/09 19:00 Trollhättan FC-Falkenbergs FF
28/09 13:00 Eskilsminne IF-Torns IF
28/09 16:00 Ängelholms FF-Torslanda IK
28/09 16:00 Lunds BK-Onsala BK
28/09 16:00 FC Rosengård-Oskarshamns AIK
29/09 15:00 Ljungskile-Ariana FC
29/09 16:00 BK Olympic-Jönköpings Södra
30/09 19:00 Norrby-Tvååkers IF
04/10 19:00 Torns IF-BK Olympic
05/10 13:00 Falkenbergs FF-Ängelholms FF
05/10 13:00 Tvååkers IF-Lunds BK
05/10 16:00 Oskarshamns AIK-Trollhättan FC
05/10 16:00 Jönköpings Södra-Ljungskile
06/10 15:00 Onsala BK-FC Rosengård
06/10 16:00 Torslanda IK-Eskilsminne IF
06/10 16:00 Ariana FC-Norrby
12/10 13:00 Ljungskile-Onsala BK
12/10 13:00 BK Olympic-Ariana FC
12/10 13:00 Tvååkers IF-Torns IF
12/10 13:00 Eskilsminne IF-Lunds BK
12/10 16:00 Oskarshamns AIK-Falkenbergs FF
13/10 13:00 Norrby-Ängelholms FF
13/10 16:00 FC Rosengård-Jönköpings Södra
14/10 19:00 Trollhättan FC-Torslanda IK
19/10 13:00 Torns IF-FC Rosengård
19/10 16:00 Ängelholms FF-Trollhättan FC
19/10 16:00 Norrby-BK Olympic
19/10 16:00 Jönköpings Södra-Eskilsminne IF
19/10 16:00 Torslanda IK-Oskarshamns AIK
20/10 13:00 Onsala BK-Tvååkers IF
20/10 16:00 Falkenbergs FF-Ariana FC
20/10 16:00 Lunds BK-Ljungskile
25/10 19:00 Ariana FC-Torns IF
26/10 13:00 Trollhättan FC-Norrby
26/10 13:00 Tvååkers IF-Jönköpings Södra
26/10 15:00 Ljungskile-Ängelholms FF
26/10 16:00 Oskarshamns AIK-Onsala BK
27/10 13:00 FC Rosengård-Lunds BK
27/10 13:00 Eskilsminne IF-Falkenbergs FF
27/10 16:00 BK Olympic-Torslanda IK
02/11 13:00 Ljungskile-Tvååkers IF
02/11 13:00 Onsala BK-Eskilsminne IF
02/11 16:00 Falkenbergs FF-BK Olympic
02/11 16:00 Torslanda IK-Lunds BK
02/11 16:00 Norrby-FC Rosengård
02/11 16:00 Torns IF-Trollhättan FC
03/11 13:00 Ängelholms FF-Ariana FC
03/11 16:00 Jönköpings Södra-Oskarshamns AIK
Feedback