Annons

VM i bordtennis 2024: Odds & speltips - Spelschema

Uppdaterad
Pontus.BlomExpert Pontus.Blom
Skriver odds- och spelartiklar samt delar speltips här på betting.se. Har en gedigen bakgrund inom spelindustrin där jag jobbat flera år som oddsättare på flera av de största spelbolagen. Du kan lita på att jag håller dig uppdaterad med det senaste och bästa inom sport- och spelvärlden.
Visa mer
Show less

World Championship, Male Single Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
22/05 13:45 Seung-Min Cho

1-4

Truls Möregårdh
22/05 14:05 Zhendong Fan

4-1

Panagiotis Gionis
22/05 15:00 Tomislav Pucar

4-3

Yang Wang
22/05 18:35 Yukiya Uda

4-1

Deni Kozul
22/05 19:05 Chih-Yuan Chuang

4-2

Maciej Kubik
22/05 19:25 Benedek Pentti Olah

1-4

Lubomir Pistej
22/05 19:25 Alexis Lebrun

4-2

Ibrahima Diaw
22/05 19:40 Dimitrij Ovtcharov

4-1

Niagol Stoyanov
22/05 20:25 Marcos Madrid

0-4

Joao Geraldo
22/05 21:10 Mehdi Bouloussa

3-4

Jong-Hoon Lim
22/05 21:25 Tiago Apolonia

1-4

Darko Jorgic
23/05 11:05 Shunsuke Togami

1-4

Chuqin Wang
23/05 12:00 Mihai Bobocica

4-3

Simon Gauzy
23/05 12:20 Brian Afanador

1-4

Anders Lind
23/05 12:30 Sathiyan Gnanasekaran

0-4

Dang Qiu
23/05 13:35 Santiago Lorenzo

0-4

Woo-Jin Jang
23/05 13:35 Daniel Habesohn

0-4

Gaoyuan Lin
23/05 14:00 Yun-Ju Lin

4-0

Mohamed El-Beiali
23/05 14:40 Felix Lebrun

4-0

Cheng-Jui Kao
23/05 15:05 Marcos Freitas

0-4

Tomokazu Harimoto
23/05 15:50 Omar Assar

4-2

Kirill Gerassimenko
23/05 18:30 Patrick Franziska

4-0

Xavier Dixon
23/05 19:20 Quadri Aruna

3-4

Alvaro Robles
23/05 19:50 Siu Hang Lam

3-4

Taiwo Mati
23/05 19:50 Martin Allegro

1-4

Chun Ting Wong
23/05 19:50 Noshad Alamiyan

4-3

Jonathan Groth
23/05 20:45 Tzu-Yi Yang

0-4

Ruwen Filus
23/05 21:00 Adrien Rassenfosse

1-4

Kristian Karlsson
24/05 11:15 Yukiya Uda

1-4

Chuqin Wang
24/05 11:55 Patrick Franziska

3-4

Joao Geraldo
24/05 12:20 Zhendong Fan

4-1

Chun Ting Wong
24/05 13:20 Omar Assar

4-2

Truls Möregårdh
24/05 14:15 Long Ma

4-1

Kristian Karlsson
24/05 14:50 Yun-Ju Lin

4-0

Ruwen Filus
24/05 15:05 Anders Lind

4-1

Noshad Alamiyan
24/05 15:45 Sang-Su Lee

0-4

Gaoyuan Lin
24/05 18:35 Chih-Yuan Chuang

0-4

Tomokazu Harimoto
24/05 18:35 Lubomir Pistej

2-4

Jong-Hoon Lim
24/05 19:10 Dimitrij Ovtcharov

3-4

Tomislav Pucar
24/05 19:55 Taiwo Mati

0-4

Woo-Jin Jang
24/05 19:55 Jingkun Liang

4-1

Paul Drinkhall
24/05 20:30 Alvaro Robles

2-4

Mihai Bobocica
24/05 20:35 Alexis Lebrun

0-4

Darko Jorgic
24/05 22:05 Felix Lebrun

2-4

Dang Qiu
25/05 11:05 Joao Geraldo

0-4

Chuqin Wang
25/05 11:45 Zhendong Fan

4-0

Dang Qiu
25/05 12:35 Jingkun Liang

4-2

Darko Jorgic
25/05 13:05 Mihai Bobocica

0-4

Tomokazu Harimoto
25/05 18:35 Tomislav Pucar

0-4

Omar Assar
25/05 20:30 Long Ma

4-0

Jong-Hoon Lim
25/05 21:00 Anders Lind

4-1

Woo-Jin Jang
25/05 21:45 Yun-Ju Lin

1-4

Gaoyuan Lin
26/05 15:00 Zhendong Fan

4-0

Omar Assar
26/05 15:40 Jingkun Liang

4-2

Tomokazu Harimoto
26/05 16:30 Anders Lind

1-4

Chuqin Wang
26/05 21:30 Long Ma

4-1

Gaoyuan Lin
27/05 17:10 Long Ma

1-4

Chuqin Wang
27/05 18:05 Zhendong Fan

4-2

Jingkun Liang
28/05 14:50 Zhendong Fan

4-2

Chuqin Wang

World Championship, Female Single Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
22/05 13:35 Meng Chen

4-0

Jinnipa Sawettabut
22/05 14:10 Miu Hirano

4-2

Annett Kaufmann
22/05 14:15 Hyo-Won Suh

4-1

Solomiya Brateyko
22/05 14:30 Dora Madarasz

0-4

Tatiana Kukulkova
22/05 14:55 Charlotte Lutz

2-4

I-Ching Cheng
22/05 15:30 Linda Bergström

1-4

Ganna Gaponova
22/05 18:55 Margaryta Pesotska

1-4

Ji-Hee Jeon
22/05 19:25 Gaia Monfardini

4-2

Sabine Winter
22/05 20:10 Xialian Ni

3-4

Xiaona Shan
22/05 20:25 Prithika Pavade

2-4

Elizabeta Samara
22/05 20:30 Fu Yu

4-0

Fatimo Bello
22/05 21:00 Nina Mittelham

4-1

Reeth Tennison
22/05 22:15 Yingsha Sun

4-0

Amelie Solja
23/05 11:05 Hina Hayata

4-0

Giorgia Piccolin
23/05 11:40 Yu-Bin Shin

4-1

Audrey Zarif
23/05 11:50 Xin Ru Wong

0-4

Manika Batra
23/05 12:05 Bernadette Szocs

4-3

Mariam Alhodaby
23/05 13:00 Dina Meshref

4-0

Anna Wegrzyn
23/05 13:05 Maria Xiao

0-4

Yidi Wang
23/05 13:10 Barbora Balazova

2-4

Jia Nan Yuan
23/05 13:40 Camille Lutz

0-4

Mima Ito
23/05 14:10 Hana Matelova

0-4

Manyu Wang
23/05 14:20 Xingtong Chen

4-1

Zion Lee
23/05 14:35 Chengzhu Zhu

4-2

Hyo-Joo Choi
23/05 19:10 Orawan Paranang

0-4

Miyuu Kihara
23/05 20:20 Yu-Jhun Li

4-1

Hana Goda
23/05 20:30 Adina Diaconu

4-2

Hoi Kem Doo
23/05 21:50 Adriana Diaz

4-1

Ivana Malobabic
24/05 11:00 Adriana Diaz

4-3

Manika Batra
24/05 11:50 Georgina Pota

0-4

Mima Ito
24/05 12:20 Hyo-Won Suh

4-2

Adina Diaconu
24/05 13:15 Xingtong Chen

4-2

Chengzhu Zhu
24/05 13:15 Ganna Gaponova

3-4

Manyu Wang
24/05 14:05 Fu Yu

1-4

Yidi Wang
24/05 14:30 Miu Hirano

4-0

Ji-Hee Jeon
24/05 15:00 Yingsha Sun

4-0

Elizabeta Samara
24/05 18:30 Andreea Dragoman

0-4

Ying Han
24/05 19:15 Nina Mittelham

4-0

Yu-Jhun Li
24/05 19:20 Dina Meshref

1-4

Miyuu Kihara
24/05 19:20 Yu-Bin Shin

4-3

Jia Nan Yuan
24/05 20:00 Meng Chen

4-0

Xiaona Shan
24/05 20:25 Tatiana Kukulkova

4-1

Gaia Monfardini
24/05 20:45 Hina Hayata

4-0

Miyu Nagasaki
24/05 21:15 Bernadette Szocs

1-4

I-Ching Cheng
25/05 11:45 Meng Chen

4-2

Miyuu Kihara
25/05 15:00 Yingsha Sun

4-0

Yu-Bin Shin
25/05 15:45 Nina Mittelham

1-4

Manyu Wang
25/05 17:00 Xingtong Chen

4-3

I-Ching Cheng
25/05 19:25 Adriana Diaz

0-4

Mima Ito
25/05 19:35 Miu Hirano

0-4

Yidi Wang
25/05 20:15 Hina Hayata

4-0

Hyo-Won Suh
25/05 21:15 Tatiana Kukulkova

0-4

Ying Han
26/05 14:05 Xingtong Chen

4-0

Manyu Wang
26/05 15:40 Yingsha Sun

4-0

Ying Han
26/05 17:00 Meng Chen

4-0

Mima Ito
26/05 18:35 Hina Hayata

4-3

Yidi Wang
27/05 13:10 Yingsha Sun

4-1

Hina Hayata
27/05 14:10 Meng Chen

4-1

Xingtong Chen
28/05 13:10 Yingsha Sun

4-2

Meng Chen

World Championship, Male Double Spelschema

World Championship, Female Double Spelschema

World Championship, Mixed Double Spelschema

Feedback