Annons

US Open 2023 spelschema: Alla tennis matcher

Uppdaterad
David ThorstenssonExpert David Thorstensson
Har de senaste tio åren byggt upp landets största tennissajt, vamosrafa.se som sedan några år tillbaka ligger hos Bethard. Har på olika sätt ägnat mig åt tennisbetting i mer än 20 år. Kort sagt, jag kan tennis.
Visa mer
Show less

Kompletta spelschemat för alla matcher i US Open 2023 kan du se här. Bokmärk sidan för att ha tillgång till lättillgänglig översikt under hela tiden mästerskapet pågår för att vara säker på att inte missa någon viktig match.

US Open 2023 Grand Slam-turneringen kommer att spelas från 29.8.2023 till 10.9.2023. Omgångarna kommer att spelas enligt följande:

US Open ATP Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
28/08 17:05 Pedro Cachin

1-3

Ben Shelton

New York

28/08 17:05 Sebastian Ofner

3-1

Nuno Borges

New York

28/08 17:10 Ilya Ivashka

2-3

Juan Manuel Cerundolo

New York

28/08 17:10 Richard Gasquet

2-3

Fabian Marozsán

New York

28/08 17:10 J.J. Wolf

2-3

Zhizhen Zhang

New York

28/08 17:10 Adrian Mannarino

3-1

Yosuke Watanuki

New York

28/08 17:15 Alexander Bublik

0-3

Dominic Thiem

New York

28/08 18:35 Marcos Giron

0-3

Alejandro Davidovich Fokina

New York

28/08 18:45 Roberto Carballés

3-1

Holger Rune

New York

28/08 18:55 Casper Ruud

3-1

Emilio Nava

New York

28/08 19:40 Learner Tien

0-3

Francis Tiafoe

New York

28/08 19:45 Jakub Mensik

3-1

Grégoire Barrère

New York

28/08 20:00 Laslo Djere

3-0

Brandon Nakashima

New York

28/08 20:00 Rinky Hijikata

3-1

Pavel Kotov

New York

28/08 20:55 Márton Fucsovics

3-2

Sebastian Korda

New York

28/08 21:30 Zachary Svajda

1-3

Francisco Cerundolo

New York

28/08 21:35 Miomir Kecmanovic

1-3

Juan Pablo Varillas Patino-Samudio

New York

28/08 21:55 Lorenzo Musetti

2-3

Titouan Droguet

New York

28/08 21:55 Jiri Vesely

3-2

Enzo Couacaud

New York

28/08 22:05 Steve Johnson

0-3

Taylor Harry Fritz

New York

28/08 22:40 Aslan Karatsev

3-0

Jiri Lehečka

New York

28/08 22:40 Bernabe Zapata Miralles

3-0

Ethan Quinn

New York

28/08 22:40 Tommy Paul

3-1

Stefano Travaglia

New York

28/08 23:05 Soon Woo Kwon

1-3

Christopher Eubanks

New York

28/08 23:50 Félix Auger-Aliassime

1-3

Mackenzie McDonald

New York

29/08 00:20 Roman Safiullin

3-0

Marco Cecchinato

New York

29/08 00:45 Quentin Halys

1-3

Benjamin Bonzi

New York

29/08 00:50 Dominic Stephan Stricker

3-1

Alexei Popyrin

New York

29/08 00:55 Sho Shimabukuro

0-3

Hugo Gaston

New York

29/08 01:10 Stefanos Tsitsipas

3-0

Milos Raonic

New York

29/08 02:20 Hugo Dellien

0-3

Borna Gojo

New York

29/08 05:05 Alexandre Müller

0-3

Novak Djokovic

New York

29/08 17:00 Kei Nishikori-Felipe Meligeni Alves

New York

29/08 17:05 Ugo Humbert

0-3

Matteo Berrettini

New York

29/08 17:05 James Duckworth

0-3

Felipe Meligeni Alves

New York

29/08 17:10 Tallon Griekspoor

2-3

Arthur Fils

New York

29/08 17:10 Diego Sebastian Schwartzman

0-3

Arthur Rinderknech

New York

29/08 17:10 Jason Murray Kubler

0-1

Matteo Arnaldi

New York

29/08 17:10 Nicolás Jarry

3-1

Luca Van Assche

New York

29/08 17:10 Max Purcell

1-3

Christopher O'Connell

New York

29/08 17:15 Alexander Zverev

3-0

Aleksandar Vukic

New York

29/08 18:10 Daniil Medvedev

3-0

Attila Balázs

New York

29/08 18:20 Karen Khachanov

0-3

Michael Mmoh

New York

29/08 18:45 Albert Ramos

0-3

Alex Michelsen

New York

29/08 18:50 Daniel Altmaier

3-1

Constant Lestienne

New York

29/08 19:05 Alexander Shevchenko

0-3

Cameron Norrie

New York

29/08 19:20 Alex Molcan

2-3

Grigor Dimitrov

New York

29/08 19:35 Thanasi Kokkinakis

1-3

Yu-Hsiou Hsu

New York

29/08 20:30 Emil Ruusuvuori-Andrey Rublev

New York

29/08 20:35 Andy Murray

3-0

Corentin Moutet

New York

29/08 21:00 Sebastián Báez

3-0

Borna Coric

New York

29/08 21:10 Arthur Cazaux

0-3

Andrey Rublev

New York

29/08 21:20 Facundo Acosta

0-3

John Isner

New York

29/08 22:10 Radu Albot

0-3

Jack Draper

New York

29/08 22:20 Botic Van De Zandschulp

1-0

Jordan Thompson

New York

29/08 22:35 Timofey Skatov

1-3

Alex de Minaur

New York

29/08 22:50 Daniel Galán

0-3

Daniel Evans

New York

29/08 23:20 Nicolas Moreno De Alboran

0-3

Lorenzo Sonego

New York

29/08 23:25 Yibing Wu

3-2

Dusan Lajovic

New York

29/08 23:55 Stan Wawrinka

3-0

Yoshihito Nishioka

New York

29/08 23:55 Marc-Andrea Hüsler

2-3

Hubert Hurkacz

New York

30/08 00:10 Taro Daniel

1-3

Gaël Monfils

New York

30/08 00:15 Tomas Etcheverry

3-2

Otto Virtanen

New York

30/08 00:20 Lloyd George Harris

3-0

Guido Pella

New York

30/08 01:10 Yannick Hanfmann

0-3

Jannik Sinner

New York

30/08 02:55 Carlos Alcaraz

1-0

Dominik Köpfer

New York

30/08 17:00 Alexander Bublik-Laslo Djere
30/08 17:25 William Blumberg

0-2

Julian Cash

New York

30/08 17:25 Robin Haase

2-1

Nikola Cacic

New York

30/08 17:25 Mackenzie McDonald

0-3

Borna Gojo

New York

30/08 17:25 Stefanos Tsitsipas

2-3

Dominic Stephan Stricker

New York

30/08 17:25 Jamie Murray

2-0

Gonzalo Escobar

New York

30/08 17:30 Simone Bolelli

0-2

Rajeev Ram

New York

30/08 17:30 Tallon Griekspoor

2-0

Alexander Frusina

New York

30/08 17:35 Francisco Cabral

2-1

Sander Gille

New York

30/08 17:35 Nicolas Barrientos

2-0

Romain Arneodo

New York

30/08 19:05 Christopher O'Connell

0-2

Rohan Bopanna

New York

30/08 19:15 Aslan Karatsev

3-1

Roberto Carballés

New York

30/08 19:15 Laslo Djere

3-0

Hugo Gaston

New York

30/08 19:30 Marcelo Melo

0-2

Lloyd Glasspool

New York

30/08 19:50 Benjamin Bonzi

3-1

Christopher Eubanks

New York

30/08 20:00 Bernabe Zapata Miralles

0-3

Novak Djokovic

New York

30/08 20:20 Jiri Vesely

3-2

Francisco Cerundolo

New York

30/08 21:35 Guillermo Durán

0-2

Nathaniel Lammons

New York

30/08 21:35 Adrian Mannarino

3-1

Fabian Marozsán

New York

30/08 21:55 Sebastián Báez

0-2

Matteo Arnaldi

New York

30/08 22:00 Ariel Behar

2-1

Philipp Oswald

New York

30/08 22:10 Dominic Thiem

0-1

Ben Shelton

New York

30/08 22:15 Ben McLachlan

2-1

Alexander Erler

New York

30/08 22:25 Mackenzie McDonald

2-0

Arthur Fils

New York

30/08 22:55 Rinky Hijikata

3-0

Márton Fucsovics

New York

30/08 23:10 Tommy Paul

3-2

Roman Safiullin

New York

31/08 00:40 Juan Manuel Cerundolo

0-3

Alejandro Davidovich Fokina

New York

31/08 00:40 Max Purcell

1-2

Lloyd George Harris

New York

31/08 00:45 Titouan Droguet

1-3

Jakub Mensik

New York

31/08 00:50 Casper Ruud

2-3

Zhizhen Zhang

New York

31/08 01:15 Juan Sebastián Cabal

2-1

Nicholas Godsick

New York

31/08 01:20 Sebastian Ofner

0-3

Francis Tiafoe

New York

31/08 03:40 Juan Pablo Varillas Patino-Samudio

0-3

Taylor Harry Fritz

New York

31/08 17:10 Lorenzo Sonego

0-3

Jannik Sinner

New York

31/08 17:10 Petros Tsitsipas

2-0

Miguel Angel Reyes Varela

New York

31/08 17:10 Jack Draper

3-0

Hubert Hurkacz

New York

31/08 17:10 Michael Mmoh

3-2

John Isner

New York

31/08 17:10 Santiago González

2-1

Maxime Cressy

New York

31/08 17:10 Aslan Karatsev

1-2

Laslo Djere

New York

31/08 17:15 Alexander Zverev

3-1

Daniel Altmaier

New York

31/08 17:15 Matwé Middelkoop

2-1

Sadio Doumbia

New York

31/08 18:10 Andy Murray

0-3

Grigor Dimitrov

New York

31/08 18:30 Wesley Koolhof

2-0

Christopher Eubanks

New York

31/08 19:00 Roberto Carballés

1-2

Ivan Dodig

New York

31/08 19:20 Kevin Krawietz

1-2

Grégoire Barrère

New York

31/08 19:45 Matteo Berrettini

0-1

Arthur Rinderknech

New York

31/08 20:20 Andrey Golubev

2-0

Aleksandar Kovacevic

New York

31/08 20:20 Alexandre Müller

0-2

Vasil Kirkov

New York

31/08 20:50 Arthur Fils

2-3

Matteo Arnaldi

New York

31/08 20:55 Pierre-Hugues Herbert

2-0

Márton Fucsovics

New York

31/08 21:00 Yibing Wu

0-3

Alex de Minaur

New York

31/08 21:25 Tomas Etcheverry

1-3

Stan Wawrinka

New York

31/08 21:25 Marcelo Arévalo-Guido Andreozzi

New York

31/08 21:35 Yu-Hsiou Hsu

0-3

Cameron Norrie

New York

31/08 21:35 Marcelo Arévalo

2-0

Denys Molchanov

New York

31/08 21:45 Yuki Bhambri

0-2

Hugo Nys

New York

31/08 22:10 Nicolás Jarry

3-1

Alex Michelsen

New York

31/08 22:15 Daniel Galán

0-2

Marcel Granollers Pujol

New York

31/08 23:10 Robert Galloway

2-1

John Isner

New York

31/08 23:15 Gaël Monfils

1-3

Andrey Rublev

New York

31/08 23:45 Adrian Mannarino

2-0

Eliot Spizzirri

New York

01/09 00:20 Botic Van De Zandschulp

1-3

Daniel Evans

New York

01/09 00:25 Máximo González

2-0

Pedro Cachin

New York

01/09 01:10 Felipe Meligeni Alves

1-2

Sebastián Báez

New York

01/09 01:15 Carlos Alcaraz

3-0

Lloyd George Harris

New York

01/09 04:05 Daniil Medvedev

3-1

Christopher O'Connell

New York

01/09 17:10 Grégoire Barrère

0-2

Julian Cash

New York

01/09 17:10 Ariel Behar

0-2

Nathaniel Lammons

New York

01/09 18:15 Tommy Paul

3-1

Alejandro Davidovich Fokina

New York

01/09 18:50 Wesley Koolhof

2-1

Juan Sebastián Cabal

New York

01/09 19:10 Andrey Golubev

0-2

Rohan Bopanna

New York

01/09 19:10 Marcelo Arévalo

2-0

Matteo Arnaldi

New York

01/09 19:40 Ben Shelton

3-1

Aslan Karatsev

New York

01/09 20:30 Lloyd George Harris

0-2

Marcel Granollers Pujol

New York

01/09 20:35 Adrian Mannarino

1-3

Francis Tiafoe

New York

01/09 20:45 Jamie Murray

0-2

Pierre-Hugues Herbert

New York

01/09 21:05 Tallon Griekspoor

2-1

Francisco Cabral

New York

01/09 22:00 Zhizhen Zhang

1-3

Rinky Hijikata

New York

01/09 22:20 Dominic Stephan Stricker

3-2

Benjamin Bonzi

New York

02/09 01:10 Jakub Mensik

0-3

Taylor Harry Fritz

New York

02/09 01:30 Borna Gojo

3-0

Jiri Vesely

New York

02/09 03:50 Laslo Djere

2-3

Novak Djokovic

New York

02/09 17:10 Michael Mmoh

1-3

Jack Draper

New York

02/09 18:10 Carlos Alcaraz

3-1

Daniel Evans

New York

02/09 18:20 Petros Tsitsipas

1-2

Ivan Dodig

New York

02/09 19:00 Matteo Arnaldi

3-0

Cameron Norrie

New York

02/09 19:10 Matwé Middelkoop

1-2

Vasil Kirkov

New York

02/09 19:10 Santiago González

2-1

Nicolas Barrientos

New York

02/09 19:10 Robert Galloway

2-0

Lloyd Glasspool

New York

02/09 20:40 Arthur Rinderknech

1-3

Andrey Rublev

New York

02/09 21:05 Stan Wawrinka

1-3

Jannik Sinner

New York

02/09 21:35 Robin Haase

0-2

Mackenzie McDonald

New York

02/09 22:10 Laslo Djere

0-2

Hugo Nys

New York

02/09 22:20 Ben McLachlan

0-2

Rajeev Ram

New York

02/09 23:20 Nicolás Jarry

0-3

Alex de Minaur

New York

03/09 00:35 Máximo González

2-0

Adrian Mannarino

New York

03/09 01:30 Alexander Zverev

3-1

Grigor Dimitrov

New York

03/09 04:50 Daniil Medvedev

3-0

Sebastián Báez

New York

03/09 17:10 Julian Cash

1-2

Rohan Bopanna

New York

03/09 17:10 Pierre-Hugues Herbert

2-1

Marcel Granollers Pujol

New York

03/09 18:15 Tommy Paul

1-3

Ben Shelton

New York

03/09 21:40 Máximo González

2-1

Tallon Griekspoor

New York

03/09 21:50 Rinky Hijikata

0-3

Francis Tiafoe

New York

04/09 00:15 Dominic Stephan Stricker

0-3

Taylor Harry Fritz

New York

04/09 01:20 Borna Gojo

0-3

Novak Djokovic

New York

04/09 01:30 Mackenzie McDonald

1-2

Rajeev Ram

New York

04/09 17:10 Vasil Kirkov

1-2

Ivan Dodig

New York

04/09 19:30 Marcelo Arévalo

1-2

Robert Galloway

New York

04/09 19:40 Carlos Alcaraz

3-0

Matteo Arnaldi

New York

04/09 19:45 Santiago González

1-2

Hugo Nys

New York

04/09 19:45 Jack Draper

1-3

Andrey Rublev

New York

04/09 21:55 Wesley Koolhof

0-2

Nathaniel Lammons

New York

05/09 00:35 Daniil Medvedev

3-1

Alex de Minaur

New York

05/09 03:00 Alexander Zverev

3-2

Jannik Sinner

New York

05/09 17:10 Robert Galloway

0-2

Pierre-Hugues Herbert

New York

05/09 17:10 Máximo González

0-2

Rajeev Ram

New York

05/09 19:50 Taylor Harry Fritz

0-3

Novak Djokovic

New York

05/09 20:40 Hugo Nys

1-2

Ivan Dodig

New York

05/09 23:00 Nathaniel Lammons

0-2

Rohan Bopanna

New York

06/09 03:20 Francis Tiafoe

1-3

Ben Shelton

New York

06/09 20:00 Daniil Medvedev

3-0

Andrey Rublev

New York

07/09 03:10 Carlos Alcaraz

3-0

Alexander Zverev

New York

07/09 18:10 Rohan Bopanna

2-0

Pierre-Hugues Herbert

New York

07/09 20:10 Rajeev Ram

2-1

Ivan Dodig

New York

08/09 18:15 Rohan Bopanna

1-2

Rajeev Ram

New York

08/09 21:15 Ben Shelton

0-3

Novak Djokovic

New York

09/09 01:20 Carlos Alcaraz

1-3

Daniil Medvedev

New York

US Open WTA Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
28/08 17:05 Anna-Karolina Schmiedlova

2-1

Kateryna Kozlova

New York

28/08 17:05 Magdalena Frech

2-1

Emma Navarro

New York

28/08 17:05 Kamilla Rakhimova

0-2

Belinda Bencic

New York

28/08 17:05 Varvara Gracheva

0-2

Taylor Townsend

New York

28/08 17:10 Clervie Ngounoue

0-2

Daria Gavrilova

New York

28/08 17:10 Victoria Azarenka

2-0

Fiona Ferro

New York

28/08 17:10 Rebeka Masárová

2-0

Maria Sakkari

New York

28/08 17:10 Karolina Muchová

2-0

Storm Sanders

New York

28/08 18:10 Iga Swiatek

2-0

Rebecca Peterson

New York

28/08 18:30 Lauren Davis

2-0

Danka Kovinic

New York

28/08 18:45 Sloane Stephens

1-2

Beatriz Haddad Maia

New York

28/08 19:00 Anhelina Kalinina

0-2

Sara Sorribes Tormo

New York

28/08 19:25 Danielle Rose Collins

2-0

Linda Fruhvirtová

New York

28/08 19:30 Bernarda Pera

2-0

Veronika Kudermetova

New York

28/08 20:15 Yuriko Miyazaki

2-0

Margarita Gasparyan

New York

28/08 20:40 Elena Rybakina

2-0

Marta Kostyuk

New York

28/08 20:45 Katie Volynets

0-2

Xinyu Wang

New York

28/08 21:00 Kaja Juvan

2-0

Elisabetta Cocciaretto

New York

28/08 21:00 Lin Zhu

2-0

Mayar Sherif

New York

28/08 21:45 Kimberly Birrell

0-2

Jennifer Brady

New York

28/08 21:50 Julia Grabher-Xiyu Wang

New York

28/08 22:15 Viktoria Hruncáková

1-2

Xiyu Wang

New York

28/08 22:40 Panna Udvardy

1-2

Ajla Tomljanovic

New York

28/08 22:55 Elise Mertens

2-1

Mirjam Björklund

New York

29/08 01:00 Anna Kalinskaya

2-0

Katerina Siniaková

New York

29/08 01:05 Alizé Cornet

1-2

Elina Avanesyan

New York

29/08 01:15 Jelena Ostapenko

2-1

Jasmine Paolini

New York

29/08 01:25 Olivia Gadecki

1-2

Mirra Andreeva

New York

29/08 01:25 Laura Siegemund

1-2

Coco Gauff

New York

29/08 01:25 Petra Kvitová

2-0

Cristina Bucsa

New York

29/08 01:35 Kayla Day

0-2

Sorana Cirstea

New York

29/08 01:50 Aliaksandra Sasnovich

0-2

Magda Linette

New York

29/08 03:30 Tatiana Prozorova

0-2

Caroline Wozniacki

New York

29/08 17:00 Bianca Vanessa Andreescu-Lesia Tsurenko
29/08 17:05 Linda Nosková

2-0

Madison Brengle

New York

29/08 17:05 Katie Boulter

2-0

Diane Parry

New York

29/08 17:10 Irina Camelia Begu

0-2

Tamara Korpatsch

New York

29/08 17:10 Ekaterina Alexandrova

2-1

Leylah Fernandez

New York

29/08 17:10 Ons Jabeur

2-0

Camila Osorio

New York

29/08 17:10 Liudmila Samsonova

2-0

Claire Liu

New York

29/08 17:10 Ashlyn Krueger

0-2

Marie Bouzková

New York

29/08 19:15 Martina Trevisan

2-1

Yulia Putintseva

New York

29/08 19:35 Tatjana Malek

0-2

Petra Martic

New York

29/08 19:35 Arantxa Rus

0-2

Madison Keys

New York

29/08 19:40 Na-Lae Han

0-2

Markéta Vondrousová

New York

29/08 19:45 Caroline Garcia

0-2

Yafan Wang

New York

29/08 19:55 Camila Giorgi

0-2

Jessica Pegula

New York

29/08 20:15 Yanina Wickmayer

2-0

Vera Zvonareva

New York

29/08 20:55 Caroline Dolehide

0-2

Clara Burel

New York

29/08 20:55 Peyton Stearns

2-0

Viktoriya Tomova

New York

29/08 20:55 Patricia Maria Tig

2-0

Rebecca Marino

New York

29/08 21:00 Elina Svitolina

2-0

Anna-Lena Friedsam

New York

29/08 21:00 Darya Kasatkina

2-1

Alycia Parks

New York

29/08 21:20 Elsa Jacquemot

1-2

Lesia Tsurenko

New York

29/08 22:40 Clara Tauson

2-1

Anastasia Potapova

New York

29/08 22:45 Karolina Plisková

2-0

Elena Ruse

New York

29/08 23:55 Anastasia Pavlyuchenkova

2-0

Fiona Crawley

New York

30/08 00:00 Sachia Vickery

2-1

Donna Vekic

New York

30/08 00:25 Robin Montgomery

0-2

Eva Lys

New York

30/08 00:30 Barbora Strycová

0-2

Kaia Kanepi

New York

30/08 01:00 Paula Badosa-Venus Williams
30/08 01:20 Greet Minnen

2-0

Venus Williams

New York

30/08 01:25 Anna Blinkova

0-2

Jodie Burrage

New York

30/08 01:35 Qinwen Zheng

2-0

Nadia Podoroska

New York

30/08 01:40 Lucia Bronzetti

2-0

Barbora Krejciková

New York

30/08 02:45 Ana Bogdan

0-2

Sofia Kenin

New York

30/08 03:50 Maryna Zanevska

0-2

Aryna Sabalenka

New York

30/08 17:00 Julia Grabher-Clara Burel
30/08 17:10 Elise Mertens

2-1

Danielle Rose Collins

New York

30/08 17:25 Lauren Davis

1-2

Kaja Juvan

New York

30/08 17:25 Yuriko Miyazaki

0-2

Belinda Bencic

New York

30/08 17:25 Taylor Townsend

2-0

Beatriz Haddad Maia

New York

30/08 17:30 Miyu Kato

2-0

Ekaterina Alexandrova

New York

30/08 17:35 Makenna Jones

1-2

Miriam Kolodziejová

New York

30/08 18:10 Mirra Andreeva

0-2

Coco Gauff

New York

30/08 18:55 Anna-Karolina Schmiedlova

2-0

Rebeka Masárová

New York

30/08 19:00 Sara Sorribes Tormo

1-2

Xinyu Wang

New York

30/08 19:20 Tatjana Malek

2-1

Ashlyn Krueger

New York

30/08 19:40 Oksana Kalashnikova

0-2

Desirae Krawczyk

New York

30/08 20:00 Karolina Muchová

2-0

Magdalena Frech

New York

30/08 20:15 Iga Swiatek

2-0

Daria Gavrilova

New York

30/08 20:15 Irina Camelia Begu

0-2

Marta Kostyuk

New York

30/08 20:20 Barbora Strycová

2-0

Tereza Mihalikova

New York

30/08 20:20 Sophie Chang

2-0

Alexa Guarachi

New York

30/08 20:50 Lidziya Marozava

1-2

Bethanie Mattek-Sands

New York

30/08 21:00 Anna Kalinskaya

0-2

Sorana Cirstea

New York

30/08 21:10 Shuko Aoyama

1-2

Robin Montgomery

New York

30/08 21:45 Barbora Krejciková

2-1

Makoto Ninomiya

New York

30/08 21:50 Victoria Azarenka

0-2

Lin Zhu

New York

30/08 22:10 Xiyu Wang

1-2

Bernarda Pera

New York

30/08 22:30 Caroline Garcia-Alizé Cornet
30/08 23:00 Olivia Center

0-2

Leylah Fernandez

New York

30/08 23:10 Greet Minnen

2-0

Yana Sizikova

New York

30/08 23:45 Coco Gauff

2-0

Quinn Gleason

New York

30/08 23:45 Sofia Kenin

0-2

Cristina Bucsa

New York

31/08 00:50 Lucia Bronzetti

1-2

Karolina Plisková

New York

31/08 01:00 Elena Rybakina

0-0

Ajla Tomljanovic

New York

31/08 01:10 Aliona Bolsova

2-1

Alizé Cornet

New York

31/08 01:10 Jennifer Brady

2-1

Magda Linette

New York

31/08 02:45 Jelena Ostapenko

2-1

Elina Avanesyan

New York

31/08 03:15 Petra Kvitová

0-2

Caroline Wozniacki

New York

31/08 17:05 Peyton Stearns

2-0

Clara Tauson

New York

31/08 17:05 Irina Khromacheva

2-0

Fiona Crawley

New York

31/08 17:10 Lauren Davis

1-2

Gabriela Dabrowski

New York

31/08 17:10 Qinwen Zheng

2-1

Kaia Kanepi

New York

31/08 17:10 Yafan Wang

1-2

Katie Boulter

New York

31/08 17:10 Caroline Dolehide

1-2

Laura Siegemund

New York

31/08 17:10 Linda Fruhvirtová

1-2

Su-Wei Hsieh

New York

31/08 18:35 Danielle Rose Collins

2-0

Storm Sanders

New York

31/08 19:10 Eva Lys

0-2

Lucia Bronzetti

New York

31/08 19:10 Nicole Melichar

2-0

Nadia Podoroska

New York

31/08 19:15 Ulrikke Eikeri

0-2

Hao-Ching Chan

New York

31/08 19:25 Liudmila Samsonova

2-0

Tamara Korpatsch

New York

31/08 19:35 Jodie Burrage

0-2

Aryna Sabalenka

New York

31/08 19:35 Victoria Azarenka

2-0

Timea Babos

New York

31/08 19:40 Karolina Plisková

0-2

Clara Burel

New York

31/08 20:15 Ekaterina Alexandrova

2-0

Lesia Tsurenko

New York

31/08 20:30 Yung-Jan Chan

2-0

Anna Blinkova

New York

31/08 21:10 Elina Svitolina

2-1

Anastasia Pavlyuchenkova

New York

31/08 21:25 Yanina Wickmayer

0-2

Madison Keys

New York

31/08 21:30 Lyudmyla Kichenok

2-1

Andrea Gámiz

New York

31/08 21:30 Martina Trevisan

0-2

Markéta Vondrousová

New York

31/08 21:30 Katie Boulter

0-2

Fang-Hsien Wu

New York

31/08 22:50 Veronika Kudermetova

2-0

Jasmine Paolini

New York

31/08 23:05 Elina Avanesyan

2-1

Clara Burel

New York

31/08 23:40 Emma Navarro

0-2

Anna Danilina

New York

01/09 00:55 Elisabetta Cocciaretto

1-2

Magda Linette

New York

01/09 01:15 Darya Kasatkina

2-1

Sofia Kenin

New York

01/09 01:25 Petra Martic

0-2

Marie Bouzková

New York

01/09 01:30 Anna Kalinskaya

0-2

Jennifer Brady

New York

01/09 01:55 Ons Jabeur

2-1

Linda Nosková

New York

01/09 02:55 Greet Minnen

2-1

Sachia Vickery

New York

01/09 04:15 Patricia Maria Tig

0-2

Jessica Pegula

New York

01/09 17:10 Xinyu Wang

2-1

Anna-Karolina Schmiedlova

New York

01/09 17:10 Karolina Muchová

2-0

Taylor Townsend

New York

01/09 17:10 Tatjana Malek

2-1

Danielle Rose Collins

New York

01/09 17:10 Yung-Jan Chan

1-2

Karolina Plisková

New York

01/09 19:10 Barbora Krejciková

0-2

Barbora Strycová

New York

01/09 19:15 Miyu Kato

2-0

Anna Danilina

New York

01/09 19:25 Iga Swiatek

2-0

Kaja Juvan

New York

01/09 19:50 Robin Montgomery

2-0

Miriam Kolodziejová

New York

01/09 19:55 Jelena Ostapenko

2-1

Bernarda Pera

New York

01/09 20:55 Caroline Wozniacki

2-1

Jennifer Brady

New York

01/09 21:10 Bethanie Mattek-Sands

1-2

Su-Wei Hsieh

New York

01/09 21:10 Irina Khromacheva

0-2

Marta Kostyuk

New York

01/09 23:45 Lyudmyla Kichenok

0-2

Elina Avanesyan

New York

02/09 01:15 Elise Mertens

1-2

Coco Gauff

New York

02/09 02:05 Lin Zhu

1-2

Belinda Bencic

New York

02/09 03:05 Elena Rybakina

1-2

Sorana Cirstea

New York

02/09 17:05 Victoria Azarenka

0-0

Desirae Krawczyk

New York

02/09 17:10 Darya Kasatkina

2-0

Greet Minnen

New York

02/09 17:10 Clara Burel

0-2

Aryna Sabalenka

New York

02/09 18:30 Liudmila Samsonova

1-2

Madison Keys

New York

02/09 18:35 Sophie Chang

2-1

Hao-Ching Chan

New York

02/09 19:10 Fang-Hsien Wu

1-2

Gabriela Dabrowski

New York

02/09 21:15 Aliona Bolsova

0-2

Leylah Fernandez

New York

02/09 21:20 Nicole Melichar

0-2

Magda Linette

New York

02/09 21:25 Qinwen Zheng

2-1

Lucia Bronzetti

New York

02/09 21:50 Elina Svitolina

1-2

Jessica Pegula

New York

02/09 22:45 Veronika Kudermetova

1-2

Jennifer Brady

New York

03/09 00:15 Greet Minnen

1-2

Laura Siegemund

New York

03/09 01:20 Katie Boulter

0-2

Peyton Stearns

New York

03/09 01:25 Ons Jabeur

2-1

Marie Bouzková

New York

03/09 01:30 Coco Gauff

2-0

Cristina Bucsa

New York

03/09 05:35 Ekaterina Alexandrova

0-2

Markéta Vondrousová

New York

03/09 17:10 Karolina Muchová

2-1

Xinyu Wang

New York

03/09 17:15 Karolina Plisková

0-2

Leylah Fernandez

New York

03/09 19:45 Jennifer Brady

2-1

Tatjana Malek

New York

03/09 19:50 Robin Montgomery

0-2

Laura Siegemund

New York

03/09 20:05 Sorana Cirstea

2-0

Belinda Bencic

New York

03/09 21:30 Caroline Wozniacki

1-2

Coco Gauff

New York

03/09 22:00 Elina Avanesyan

1-2

Su-Wei Hsieh

New York

04/09 04:10 Iga Swiatek

1-2

Jelena Ostapenko

New York

04/09 17:10 Peyton Stearns

1-2

Markéta Vondrousová

New York

04/09 17:10 Magda Linette

2-0

Sophie Chang

New York

04/09 18:10 Madison Keys

2-0

Jessica Pegula

New York

04/09 20:35 Miyu Kato

0-2

Victoria Azarenka

New York

04/09 22:00 Coco Gauff

2-0

Marta Kostyuk

New York

04/09 22:15 Barbora Strycová

0-0

Gabriela Dabrowski

New York

04/09 22:50 Ons Jabeur

0-2

Qinwen Zheng

New York

05/09 01:15 Darya Kasatkina

0-2

Aryna Sabalenka

New York

05/09 18:15 Jelena Ostapenko

0-2

Coco Gauff

New York

05/09 19:15 Magda Linette

1-2

Jennifer Brady

New York

05/09 21:45 Gabriela Dabrowski

2-1

Leylah Fernandez

New York

06/09 01:15 Sorana Cirstea

0-2

Karolina Muchová

New York

06/09 17:10 Laura Siegemund

2-1

Victoria Azarenka

New York

06/09 18:15 Qinwen Zheng

0-2

Aryna Sabalenka

New York

06/09 20:45 Coco Gauff

1-2

Su-Wei Hsieh

New York

07/09 01:15 Markéta Vondrousová

0-2

Madison Keys

New York

08/09 01:15 Coco Gauff

2-0

Karolina Muchová

New York

08/09 04:25 Madison Keys

1-2

Aryna Sabalenka

New York

08/09 18:10 Gabriela Dabrowski

2-0

Su-Wei Hsieh

New York

08/09 20:15 Laura Siegemund

2-0

Jennifer Brady

New York

09/09 22:20 Coco Gauff

2-1

Aryna Sabalenka

New York

10/09 19:05 Gabriela Dabrowski

2-0

Laura Siegemund

New York

US Open Mixed Doubles Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
30/08 23:45 Danielle Rose Collins

0-2

Su-Wei Hsieh

New York

31/08 00:15 Yung-Jan Chan

0-2

Giuliana Olmos

New York

31/08 00:55 Zhaoxuan Yang

2-1

Lyudmyla Kichenok

New York

31/08 01:00 Nicole Melichar

1-2

Anna Danilina

New York

31/08 22:10 Ashlyn Krueger

2-0

Asia Muhammad

New York

31/08 22:15 Aldila Sutjiadi

2-0

Vera Zvonareva

New York

31/08 23:50 Katerina Siniaková

1-2

Bethanie Mattek-Sands

New York

01/09 01:30 Yi-Fan Xu-Desirae Krawczyk

New York

01/09 01:35 Coco Gauff

0-2

Alycia Parks

New York

01/09 19:15 Yi-Fan Xu

2-1

Alexa Guarachi

New York

01/09 21:30 Peyton Stearns-Ena Shibahara

New York

01/09 21:45 Nadiya Kichenok

1-2

Ena Shibahara

New York

01/09 21:45 Gabriela Dabrowski

0-2

Demi Schuurs

New York

01/09 22:20 Jessica Pegula

2-1

Laura Siegemund

New York

01/09 22:40 Hao-Ching Chan

0-2

Ellen Perez

New York

01/09 23:45 Storm Sanders

1-2

Barbora Strycová

New York

01/09 23:55 Maria Mateas

0-2

Robin Montgomery

New York

02/09 00:10 Luisa Stefani

0-2

Taylor Townsend

New York

02/09 17:10 Ashlyn Krueger

0-2

Yi-Fan Xu

New York

02/09 23:15 Ena Shibahara

2-0

Su-Wei Hsieh

New York

03/09 00:10 Anna Danilina

2-0

Alycia Parks

New York

03/09 00:40 Zhaoxuan Yang

0-2

Barbora Strycová

New York

03/09 19:50 Jessica Pegula

2-0

Bethanie Mattek-Sands

New York

03/09 21:45 Giuliana Olmos

0-2

Demi Schuurs

New York

03/09 23:10 Robin Montgomery

0-2

Ellen Perez

New York

04/09 00:40 Taylor Townsend

2-0

Aldila Sutjiadi

New York

04/09 17:10 Anna Danilina

2-0

Yi-Fan Xu

New York

05/09 00:15 Taylor Townsend

2-0

Demi Schuurs

New York

05/09 18:50 Barbora Strycová

0-2

Ena Shibahara

New York

06/09 00:45 Jessica Pegula

2-1

Ellen Perez

New York

06/09 23:20 Ena Shibahara

0-2

Anna Danilina

New York

07/09 01:05 Jessica Pegula

2-1

Taylor Townsend

New York

09/09 18:15 Jessica Pegula

0-2

Anna Danilina

New York

US Open Juniors, Boys Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
03/09 17:00 Mees Rottgering

0-2

Joao Fonseca

New York

03/09 17:05 Patrick Schön

2-0

Cooper Woestendick

New York

03/09 17:05 Branko Djuric

0-2

Fabio De Michele

New York

03/09 17:05 Yi Zhou

2-0

Lasse Pörtner

New York

03/09 17:05 Matthew Forbes

2-0

Matic Kriznik

New York

03/09 18:30 Yaroslav Demin

2-0

Oliver Bonding

New York

03/09 18:30 Zhengqing Ji

1-2

Maxim Mrva

New York

03/09 18:35 Rei Sakamoto

2-0

Iliyan Radulov

New York

03/09 18:50 Max Exsted

1-2

Hayden Jones

New York

03/09 19:10 Roy Horovitz

2-1

Atakan Karahan

New York

03/09 19:55 Cooper Williams

2-0

Gabriele Vulpitta

New York

03/09 20:00 Aryan Shah Shah

1-2

Kyle Kang

New York

03/09 20:05 Abel Forger

0-2

Learner Tien

New York

03/09 20:25 Seung-Min Park

0-2

Federico Cina

New York

03/09 20:55 Yuvan Nandal

0-2

Henry Searle

New York

03/09 21:10 Jan Hrazdil

2-1

Alejandro Melero Kretzer

New York

03/09 21:25 Adhithya Ganesan

2-0

Max Dahlin

New York

03/09 22:10 Markus Mölder

2-0

Paul Barbier Gazeu

New York

03/09 22:20 Juan Carlos Prado

2-0

Fernando Cavallo

New York

03/09 22:30 Carlo Alberto Caniato

2-1

Alexander Razeghi

New York

03/09 22:45 Hayato Matsuoka

1-2

Sebastian Eriksson

New York

03/09 22:45 Arthur Gea

2-0

Kaylan Bigun

New York

04/09 00:05 Federico Bondioli

2-1

Jakub Filip

New York

04/09 00:05 Ho-Young Roh

0-2

Trevor Svajda

New York

04/09 17:10 Darwin Blanch

2-1

Charlie Camus

New York

04/09 17:15 Alexander Frusina

2-0

Tianhui Zhang

New York

04/09 17:15 Nicolai Budkov Kjär

2-0

Tomasz Berkieta

New York

04/09 17:15 Kevin Edengren

0-2

Oliver Ojakaar

New York

04/09 17:15 Joel Schwärzler

0-2

Pavle Marinkov

New York

04/09 18:30 Jang-Jun Kim

0-2

Rodrigo Pacheco

New York

04/09 18:45 Cyrus Mahjoob

1-2

Danil Panarin

New York

04/09 19:50 Roy Horovitz

1-2

Rei Sakamoto

New York

04/09 20:00 Rafael Jodar

0-2

Nishesh Basavareddy

New York

04/09 20:00 Yaroslav Demin

2-0

Hayden Jones

New York

04/09 20:15 Patrick Schön

0-2

Joao Fonseca

New York

04/09 21:15 Kyle Kang

1-2

Federico Cina

New York

04/09 21:45 Fabio De Michele

2-1

Matthew Forbes

New York

04/09 22:00 Adhithya Ganesan

2-0

Jan Hrazdil

New York

04/09 22:00 Yi Zhou

2-1

Maxim Mrva

New York

04/09 22:15 Jagger Leach

0-2

Atakan Karahan

New York

04/09 22:30 Cooper Williams

2-1

Markus Mölder

New York

04/09 22:50 Branko Djuric

2-1

Sebastian Eriksson

New York

04/09 23:20 Nicolai Budkov Kjär

1-2

Federico Bondioli

New York

04/09 23:25 Pavle Marinkov

0-2

Tomasz Berkieta

New York

05/09 00:15 Max Exsted

2-0

Carlo Alberto Caniato

New York

05/09 00:30 Hayden Jones

2-0

Nicholas Patrick

New York

05/09 01:00 Yaroslav Demin

2-0

Abel Forger

New York

05/09 01:05 Kevin Edengren

1-2

Hayato Matsuoka

New York

05/09 17:10 Arthur Gea

2-0

Federico Bondioli

New York

05/09 17:10 Sebastian Eriksson

0-2

Learner Tien

New York

05/09 17:10 Darwin Blanch

2-0

Oliver Ojakaar

New York

05/09 19:15 Alexander Frusina

2-0

Nicolai Budkov Kjär

New York

05/09 19:15 Trevor Svajda

2-1

Henry Searle

New York

05/09 19:35 Juan Carlos Prado

0-2

Carlo Alberto Caniato

New York

05/09 19:40 Pavle Marinkov

2-1

Danil Panarin

New York

05/09 20:40 Nishesh Basavareddy

1-2

Rodrigo Pacheco

New York

05/09 21:20 Kaylan Bigun

1-2

Fabio De Michele

New York

05/09 21:25 Andrew Delgado

0-2

Seung-Min Park

New York

05/09 22:55 Markus Mölder

0-2

Tianhui Zhang

New York

05/09 23:00 Jakub Filip

1-2

Oliver Bonding

New York

05/09 23:05 Darwin Blanch

0-2

Max Dahlin

New York

06/09 00:20 Matic Kriznik

1-2

Federico Cina

New York

06/09 00:20 Alexander Frusina

1-2

Joao Fonseca

New York

06/09 01:00 Kyle Kang

2-0

Charlie Camus

New York

06/09 17:10 Yi Zhou

2-0

Rei Sakamoto

New York

06/09 17:10 Yaroslav Demin

1-2

Federico Cina

New York

06/09 17:10 Pavle Marinkov

0-2

Rodrigo Pacheco

New York

06/09 17:10 Arthur Gea

2-0

Trevor Svajda

New York

06/09 17:10 Darwin Blanch

0-2

Alexander Frusina

New York

06/09 17:10 Cooper Williams

2-0

Adhithya Ganesan

New York

06/09 17:15 Fabio De Michele

0-2

Joao Fonseca

New York

06/09 18:55 Carlo Alberto Caniato

0-2

Learner Tien

New York

06/09 19:00 Hayden Jones

2-1

Tomasz Berkieta

New York

06/09 19:15 Max Dahlin

2-0

Oliver Bonding

New York

06/09 19:45 Kyle Kang

2-0

Hayato Matsuoka

New York

06/09 20:30 Fabio De Michele

0-2

Federico Bondioli

New York

06/09 20:35 Tianhui Zhang

0-2

Joao Fonseca

New York

06/09 20:45 Branko Djuric

0-2

Max Exsted

New York

06/09 21:30 Yaroslav Demin

2-0

Atakan Karahan

New York

06/09 21:35 Seung-Min Park

2-0

Federico Cina

New York

07/09 18:10 Alexander Frusina

0-2

Arthur Gea

New York

07/09 18:10 Learner Tien

2-1

Rodrigo Pacheco

New York

07/09 18:10 Cooper Williams

1-2

Joao Fonseca

New York

07/09 18:10 Max Exsted

1-2

Hayden Jones

New York

07/09 18:15 Federico Cina

2-0

Yi Zhou

New York

07/09 22:45 Kyle Kang

0-2

Federico Bondioli

New York

07/09 23:05 Yaroslav Demin

2-1

Seung-Min Park

New York

08/09 00:00 Max Dahlin

2-1

Joao Fonseca

New York

08/09 18:10 Federico Cina

1-2

Joao Fonseca

New York

09/09 01:55 Arthur Gea

1-2

Learner Tien

New York

09/09 18:10 Hayden Jones

0-2

Max Dahlin

New York

09/09 18:10 Yaroslav Demin

1-2

Federico Bondioli

New York

10/09 00:10 Federico Bondioli

1-2

Max Dahlin

New York

10/09 00:10 Joao Fonseca

2-1

Learner Tien

New York

US Open Juniors, Girls Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
03/09 17:05 Sara Saito

2-0

Alessandra Teodosescu

New York

03/09 17:05 Valerie Glozman

1-0

Ella McDonald

New York

03/09 17:05 Akasha Urhobo

2-0

Olivia Bergler

New York

03/09 17:05 Ariana Pursoo

0-2

Rositsa Dencheva

New York

03/09 17:05 Akasha Urhobo-Mayu Crossley

New York

03/09 17:05 Olivia Center

2-1

Monika Stankiewicz

New York

03/09 17:10 Anastasiia Gureva

2-1

Sonja Zhiyenbayeva

New York

03/09 18:25 Christasha McNeil

1-2

Charo Esquiva

New York

03/09 18:30 Tatum Evans

0-2

Kristiana Sidorova

New York

03/09 18:40 Nikola Bartunková

2-1

Rebecca Mortensen

New York

03/09 18:45 Jessica Bernales

0-2

Nanaka Sato

New York

03/09 18:45 Renata Jamrichova

2-0

Maya Joint

New York

03/09 19:40 Noemi Basiletti

1-1

Alanis Hamilton

New York

03/09 20:20 Mika Stojsavljevic

2-1

Wakana Sonobe

New York

03/09 20:50 Luciana Moyano

0-2

Anita Tu

New York

03/09 21:10 Cara Mester

0-2

Kaitlin Quevedo

New York

03/09 21:20 Tereza Valentova

2-0

Lily Taylor

New York

03/09 21:25 Isabelle Lacy-Lucciana Perez

New York

03/09 21:25 Thea Frodin

0-2

Lucciana Perez

New York

03/09 22:05 Gaia Maduzzi

0-2

Katherine Hui

New York

03/09 22:20 Alexia Harmon

2-0

Ekaterina Perelygina

New York

03/09 22:25 Iva Jovic

1-2

Aya El Aouni

New York

03/09 22:40 Zuzanna Pawlikowska

2-0

Theadora Rabman

New York

03/09 22:40 Shannon Lam

1-2

Laura Samson

New York

03/09 23:00 Hayu Kinoshita

0-2

Ela Milic

New York

04/09 00:00 Alena Kovackova

2-0

Mara Gae

New York

04/09 17:10 Kristiana Sidorova

0-2

Charo Esquiva

New York

04/09 17:15 Teodora Kostovic

2-1

Francesca Pace

New York

04/09 17:15 Mingge Xu

2-1

Emerson Jones

New York

04/09 17:15 Hannah Klugman

2-0

Kristina Penickova

New York

04/09 17:15 Alisa Oktiabreva

0-2

Aspen Schuman

New York

04/09 17:15 Ena Koike

2-0

Tyra Caterina Grant

New York

04/09 18:40 Renata Jamrichova

2-0

Nanaka Sato

New York

04/09 19:25 Annika Penickova

1-2

Sayaka Ishii

New York

04/09 19:40 Sara Saito

2-0

Rositsa Dencheva

New York

04/09 20:00 Elizara Yaneva

2-0

Mia Slama

New York

04/09 20:05 Anastasiia Gureva

2-0

Olivia Center

New York

04/09 20:20 Iva Ivanova

0-2

Victoria Osuigwe

New York

04/09 21:15 Tereza Valentova

2-0

Anita Tu

New York

04/09 21:35 Noemi Basiletti

1-2

Nikola Bartunková

New York

04/09 21:45 Ekaterina Perelygina

0-2

Hannah Klugman

New York

04/09 23:10 Mika Stojsavljevic

1-2

Kaitlin Quevedo

New York

04/09 23:25 Valerie Glozman

2-0

Akasha Urhobo

New York

04/09 23:50 Rositsa Dencheva

1-2

Sayaka Ishii

New York

04/09 23:50 Tatum Evans

2-1

Malak El Allami

New York

04/09 23:55 Tyra Caterina Grant

1-2

Teodora Kostovic

New York

05/09 00:35 Victoria Osuigwe

0-2

Sara Saito

New York

05/09 00:40 Alexia Harmon

0-2

Alena Kovackova

New York

05/09 01:10 Francesca Pace

0-2

Hayu Kinoshita

New York

05/09 01:20 Mara Gae

2-0

Zuzanna Pawlikowska

New York

05/09 17:10 Aspen Schuman

2-1

Mingge Xu

New York

05/09 17:10 Aya El Aouni

0-2

Ela Milic

New York

05/09 17:10 Katherine Hui

2-0

Lucciana Perez

New York

05/09 17:15 Victoria Osuigwe

1-2

Sayaka Ishii

New York

05/09 18:30 Alexia Harmon

0-2

Laura Samson

New York

05/09 18:55 Alena Kovackova

0-2

Zuzanna Pawlikowska

New York

05/09 19:40 Rebecca Mortensen

0-2

Annika Penickova

New York

05/09 20:10 Ena Koike

2-0

Elizara Yaneva

New York

05/09 21:15 Alisa Oktiabreva

1-2

Shannon Lam

New York

05/09 21:50 Renata Jamrichova

2-1

Cara Mester

New York

05/09 22:05 Teodora Kostovic

0-2

Hannah Klugman

New York

05/09 22:10 Iva Ivanova

2-1

Olivia Bergler

New York

05/09 23:10 Akasha Urhobo

1-2

Ariana Pursoo

New York

05/09 23:35 Thea Frodin

1-2

Charo Esquiva

New York

05/09 23:55 Olivia Center

2-0

Ela Milic

New York

06/09 01:00 Noemi Basiletti

0-2

Nikola Bartunková

New York

06/09 17:10 Renata Jamrichova

2-0

Nikola Bartunková

New York

06/09 17:10 Ena Koike

2-1

Aspen Schuman

New York

06/09 17:10 Ela Milic

0-2

Laura Samson

New York

06/09 17:10 Anastasiia Gureva

2-1

Valerie Glozman

New York

06/09 17:10 Sara Saito

2-0

Charo Esquiva

New York

06/09 17:10 Hannah Klugman

2-0

Sayaka Ishii

New York

06/09 17:10 Tereza Valentova

2-1

Kaitlin Quevedo

New York

06/09 18:35 Teodora Kostovic

0-2

Hayu Kinoshita

New York

06/09 19:00 Zuzanna Pawlikowska

0-2

Katherine Hui

New York

06/09 20:15 Iva Ivanova

0-2

Alena Kovackova

New York

06/09 20:15 Shannon Lam

1-2

Sara Saito

New York

06/09 20:30 Hannah Klugman

2-0

Charo Esquiva

New York

06/09 21:15 Renata Jamrichova

2-0

Ariana Pursoo

New York

06/09 21:15 Annika Penickova

2-1

Nikola Bartunková

New York

06/09 21:35 Mara Gae

2-0

Olivia Center

New York

06/09 21:50 Tatum Evans

2-0

Sayaka Ishii

New York

07/09 18:10 Renata Jamrichova

2-0

Anastasiia Gureva

New York

07/09 18:10 Ena Koike

0-2

Katherine Hui

New York

07/09 18:10 Sara Saito

0-2

Tereza Valentova

New York

07/09 18:15 Laura Samson

1-0

Hannah Klugman

New York

07/09 21:30 Renata Jamrichova

0-0

Hannah Klugman

New York

07/09 22:30 Hayu Kinoshita

0-0

Alena Kovackova

New York

07/09 22:35 Sara Saito

2-0

Annika Penickova

New York

07/09 22:55 Mara Gae

2-0

Tatum Evans

New York

08/09 18:10 Renata Jamrichova

1-2

Tereza Valentova

New York

09/09 02:05 Laura Samson

0-2

Katherine Hui

New York

09/09 18:10 Hayu Kinoshita

1-2

Mara Gae

New York

09/09 18:10 Renata Jamrichova

0-2

Sara Saito

New York

09/09 19:45 Tereza Valentova

0-2

Katherine Hui

New York

10/09 00:10 Sara Saito

1-2

Mara Gae

New York

Feedback