Annons

Spelschema Serie A 2022/23

Uppdaterad
Michael.Pettersson Michael.Pettersson
Med en lång bakgrund i sport- och bettingbranchen har jag med glädje hamnat hos Betting.se för att fortsätta leverera vinnande speltips och andra intressanta texter för odds och spel. Fotboll är den sport som ligger hjärtat närmast men jag har även en framgångsrik period som oddssättare på svensk hockey, hos ett av Sveriges största spelbolag.
Visa mer
Show less

För att ha full koll på alla matcher som spelas i Serie A säsongen 2022/23 är det högst rekommenderat att spara den här sidan. Den här sidan innehåller all relevant info rörande alla matcher som spelas under säsongen. Du kan gå tillbaka för att se alla resultat från alla spelade matcher, all statistik, vad som skrivs om matchen i media. Du kan alltid se vilket spelbolag som ger det högsta oddset på marknaden 1X2. När du klickar dig in på matchen kan du själv jämföra de olika oddsen hos spelbolagen på flera olika marknader för att vara säker på att du inte missar något odds.

Serie A säsongen startar den 13:a augusti 2022 och pågår framtill 4:e juni 2023. Se fullt spelschema för Serie A säsongen 2022/23 nedanför.

Serie A Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
13/08 18:30 Sampdoria

0-2

Atalanta

Genoa

13/08 18:30 AC Milan

4-2

Udinese

Milano

13/08 20:45 Monza

1-2

Torino

Monza

13/08 20:45 Lecce

1-2

Inter

Lecce

14/08 18:30 Lazio

2-1

Bologna

Rome

14/08 18:30 Fiorentina

3-2

Cremonese

Florence

14/08 20:45 Salernitana

0-1

Roma

Salerno

14/08 20:45 Spezia

1-0

Empoli

La Spezia

15/08 18:30 Hellas Verona

2-5

SSC Napoli

Verona

15/08 20:45 Juventus

3-0

Sassuolo

Turin

20/08 18:30 Torino

0-0

Lazio

Turin

20/08 18:30 Udinese

0-0

Salernitana

Udine

20/08 20:45 Sassuolo

1-0

Lecce

Reggio Emilia

20/08 20:45 Inter

3-0

Spezia

Milano

21/08 18:30 SSC Napoli

4-0

Monza

Naples

21/08 18:30 Empoli

0-0

Fiorentina

Empoli

21/08 20:45 Atalanta

1-1

AC Milan

Bergamo

21/08 20:45 Bologna

1-1

Hellas Verona

Bologna

22/08 18:30 Roma

1-0

Cremonese

Rome

22/08 20:45 Sampdoria

0-0

Juventus

Genoa

26/08 18:30 Monza

1-2

Udinese

Monza

26/08 20:45 Lazio

3-1

Inter

Rome

27/08 18:30 Cremonese

1-2

Torino

Cremona

27/08 18:30 Juventus

1-1

Roma

Turin

27/08 20:45 Spezia

2-2

Sassuolo

La Spezia

27/08 20:45 AC Milan

2-0

Bologna

Milano

28/08 18:30 Hellas Verona

0-1

Atalanta

Verona

28/08 18:30 Salernitana

4-0

Sampdoria

Salerno

28/08 20:45 Lecce

1-1

Empoli

Lecce

28/08 20:45 Fiorentina

0-0

SSC Napoli

Florence

30/08 18:30 Sassuolo

0-0

AC Milan

Reggio Emilia

30/08 20:45 Inter

3-1

Cremonese

Milano

30/08 20:45 Roma

3-0

Monza

Rome

31/08 18:30 Udinese

1-0

Fiorentina

Udine

31/08 18:30 Sampdoria

1-1

Lazio

Genoa

31/08 18:30 Empoli

1-1

Hellas Verona

Empoli

31/08 20:45 SSC Napoli

1-1

Lecce

Naples

31/08 20:45 Juventus

2-0

Spezia

Turin

01/09 20:45 Bologna

1-1

Salernitana

Bologna

01/09 20:45 Atalanta

3-1

Torino

Bergamo

03/09 15:00 Fiorentina

1-1

Juventus

Florence

03/09 18:00 AC Milan

3-2

Inter

Milano

03/09 20:45 Lazio

1-2

SSC Napoli

Rome

04/09 12:30 Cremonese

0-0

Sassuolo

Cremona

04/09 15:00 Spezia

2-2

Bologna

La Spezia

04/09 18:00 Hellas Verona

2-1

Sampdoria

Verona

04/09 20:45 Udinese

4-0

Roma

Udine

05/09 18:30 Salernitana

2-2

Empoli

Salerno

05/09 18:30 Monza

0-2

Atalanta

Monza

05/09 20:45 Torino

1-0

Lecce

Turin

10/09 15:00 SSC Napoli

1-0

Spezia

Naples

10/09 18:00 Inter

1-0

Torino

Milano

10/09 20:45 Sampdoria

1-2

AC Milan

Genoa

11/09 12:30 Atalanta

1-1

Cremonese

Bergamo

11/09 15:00 Sassuolo

1-3

Udinese

Reggio Emilia

11/09 15:00 Bologna

2-1

Fiorentina

Bologna

11/09 15:00 Lecce

1-1

Monza

Lecce

11/09 18:00 Lazio

2-0

Hellas Verona

Rome

11/09 20:45 Juventus

2-2

Salernitana

Turin

12/09 20:45 Empoli

1-2

Roma

Empoli

16/09 20:45 Salernitana

1-2

Lecce

Salerno

17/09 15:00 Bologna

0-1

Empoli

Bologna

17/09 18:00 Spezia

2-1

Sampdoria

La Spezia

17/09 20:45 Torino

0-1

Sassuolo

Turin

18/09 12:30 Udinese

3-1

Inter

Udine

18/09 15:00 Cremonese

0-4

Lazio

Cremona

18/09 15:00 Monza

1-0

Juventus

Monza

18/09 15:00 Fiorentina

2-0

Hellas Verona

Florence

18/09 18:00 Roma

0-1

Atalanta

Rome

18/09 20:45 AC Milan

1-2

SSC Napoli

Milano

01/10 15:00 SSC Napoli

3-1

Torino

Naples

01/10 18:00 Inter

1-2

Roma

Milano

01/10 20:45 Empoli

1-3

AC Milan

Empoli

02/10 12:30 Lazio

4-0

Spezia

Rome

02/10 15:00 Sampdoria

0-3

Monza

Genoa

02/10 15:00 Lecce

1-1

Cremonese

Lecce

02/10 15:00 Sassuolo

5-0

Salernitana

Reggio Emilia

02/10 18:00 Atalanta

1-0

Fiorentina

Bergamo

02/10 20:45 Juventus

3-0

Bologna

Turin

03/10 20:45 Hellas Verona

1-2

Udinese

Verona

08/10 15:00 Sassuolo

1-2

Inter

Reggio Emilia

08/10 18:00 AC Milan

2-0

Juventus

Milano

08/10 20:45 Bologna

1-1

Sampdoria

Bologna

09/10 12:30 Torino

1-1

Empoli

Turin

09/10 15:00 Udinese

2-2

Atalanta

Udine

09/10 15:00 Salernitana

2-1

Hellas Verona

Salerno

09/10 15:00 Monza

2-0

Spezia

Monza

09/10 18:00 Cremonese

1-4

SSC Napoli

Cremona

09/10 20:45 Roma

2-1

Lecce

Rome

10/10 20:45 Fiorentina

0-4

Lazio

Florence

15/10 15:00 Empoli

1-0

Monza

Empoli

15/10 18:00 Torino

0-1

Juventus

Turin

15/10 20:45 Atalanta

2-1

Sassuolo

Bergamo

16/10 12:30 Inter

2-0

Salernitana

Milano

16/10 15:00 Spezia

2-2

Cremonese

La Spezia

16/10 15:00 Lazio

0-0

Udinese

Rome

16/10 18:00 SSC Napoli

3-2

Bologna

Naples

16/10 20:45 Hellas Verona

1-2

AC Milan

Verona

17/10 18:30 Sampdoria

0-1

Roma

Genoa

17/10 20:45 Lecce

1-1

Fiorentina

Lecce

21/10 20:45 Juventus

4-0

Empoli

Turin

22/10 15:00 Salernitana

1-0

Spezia

Salerno

22/10 18:00 AC Milan

4-1

Monza

Milano

22/10 20:45 Fiorentina

3-4

Inter

Florence

23/10 12:30 Udinese

1-2

Torino

Udine

23/10 15:00 Bologna

2-0

Lecce

Bologna

23/10 18:00 Atalanta

0-2

Lazio

Bergamo

23/10 20:45 Roma

0-1

SSC Napoli

Rome

24/10 18:30 Cremonese

0-1

Sampdoria

Cremona

24/10 20:45 Sassuolo

2-1

Hellas Verona

Reggio Emilia

29/10 15:00 SSC Napoli

4-0

Sassuolo

Naples

29/10 18:00 Lecce

0-1

Juventus

Lecce

29/10 20:45 Inter

3-0

Sampdoria

Milano

30/10 12:30 Empoli

0-2

Atalanta

Empoli

30/10 15:00 Spezia

1-2

Fiorentina

La Spezia

30/10 15:00 Cremonese

0-0

Udinese

Cremona

30/10 18:00 Lazio

1-3

Salernitana

Rome

30/10 20:45 Torino

2-1

AC Milan

Turin

31/10 18:30 Hellas Verona

1-3

Roma

Verona

31/10 20:45 Monza

1-2

Bologna

Monza

04/11 20:45 Udinese

1-1

Lecce

Udine

05/11 15:00 Empoli

1-0

Sassuolo

Empoli

05/11 15:00 Salernitana

2-2

Cremonese

Salerno

05/11 18:00 Atalanta

1-2

SSC Napoli

Bergamo

05/11 20:45 AC Milan

2-1

Spezia

Milano

06/11 12:30 Bologna

2-1

Torino

Bologna

06/11 15:00 Sampdoria

0-2

Fiorentina

Genoa

06/11 15:00 Monza

2-0

Hellas Verona

Monza

06/11 18:00 Roma

0-1

Lazio

Rome

06/11 20:45 Juventus

2-0

Inter

Turin

08/11 18:30 Spezia

1-1

Udinese

La Spezia

08/11 18:30 SSC Napoli

2-0

Empoli

Naples

08/11 20:45 Cremonese

0-0

AC Milan

Cremona

09/11 18:30 Sassuolo

1-1

Roma

Reggio Emilia

09/11 18:30 Lecce

2-1

Atalanta

Lecce

09/11 20:45 Torino

2-0

Sampdoria

Turin

09/11 20:45 Inter

6-1

Bologna

Milano

09/11 20:45 Fiorentina

2-1

Salernitana

Florence

10/11 18:30 Hellas Verona

0-1

Juventus

Verona

10/11 20:45 Lazio

1-0

Monza

Rome

11/11 20:45 Empoli

2-0

Cremonese

Empoli

12/11 15:00 SSC Napoli

3-2

Udinese

Naples

12/11 18:00 Sampdoria

0-2

Lecce

Genoa

12/11 20:45 Bologna

3-0

Sassuolo

Bologna

13/11 12:30 Atalanta

2-3

Inter

Bergamo

13/11 15:00 Hellas Verona

1-2

Spezia

Verona

13/11 15:00 Roma

1-1

Torino

Rome

13/11 15:00 Monza

3-0

Salernitana

Monza

13/11 18:00 AC Milan

2-1

Fiorentina

Milano

13/11 20:45 Juventus

3-0

Lazio

Turin

04/01 12:30 Salernitana

1-2

AC Milan

Salerno

04/01 12:30 Sassuolo

1-2

Sampdoria

Reggio Emilia

04/01 14:30 Spezia

2-2

Atalanta

La Spezia

04/01 14:30 Torino

1-1

Hellas Verona

Turin

04/01 16:30 Roma

1-0

Bologna

Rome

04/01 16:35 Lecce

2-1

Lazio

Lecce

04/01 18:30 Fiorentina

1-1

Monza

Florence

04/01 18:30 Cremonese

0-1

Juventus

Cremona

04/01 20:45 Udinese

1-1

Empoli

Udine

04/01 20:45 Inter

1-0

SSC Napoli

Milano

07/01 15:00 Fiorentina

2-1

Sassuolo

Florence

07/01 18:00 Juventus

1-0

Udinese

Turin

07/01 20:45 Monza

2-2

Inter

Monza

08/01 12:30 Salernitana

1-1

Torino

Salerno

08/01 15:00 Lazio

2-2

Empoli

Rome

08/01 15:00 Spezia

0-0

Lecce

La Spezia

08/01 18:00 Sampdoria

0-2

SSC Napoli

Genoa

08/01 20:45 AC Milan

2-2

Roma

Milano

09/01 18:30 Hellas Verona

2-0

Cremonese

Verona

09/01 20:45 Bologna

1-2

Atalanta

Bologna

13/01 20:45 SSC Napoli

5-1

Juventus

Naples

14/01 15:00 Cremonese

2-3

Monza

Cremona

14/01 18:00 Lecce

2-2

AC Milan

Lecce

14/01 20:45 Inter

1-0

Hellas Verona

Milano

15/01 12:30 Sassuolo

0-2

Lazio

Reggio Emilia

15/01 15:00 Torino

0-1

Spezia

Turin

15/01 15:00 Udinese

1-2

Bologna

Udine

15/01 18:00 Atalanta

8-2

Salernitana

Bergamo

15/01 20:45 Roma

2-0

Fiorentina

Rome

16/01 20:45 Empoli

1-0

Sampdoria

Empoli

21/01 15:00 Hellas Verona

2-0

Lecce

Verona

21/01 18:00 Salernitana

0-2

SSC Napoli

Salerno

21/01 20:45 Fiorentina

0-1

Torino

Florence

22/01 12:30 Sampdoria

0-1

Udinese

Genoa

22/01 15:00 Monza

1-1

Sassuolo

Monza

22/01 18:00 Spezia

0-2

Roma

La Spezia

22/01 20:45 Juventus

3-3

Atalanta

Turin

23/01 18:30 Bologna

1-1

Cremonese

Bologna

23/01 20:45 Inter

0-1

Empoli

Milano

24/01 20:45 Lazio

4-0

AC Milan

Rome

27/01 18:30 Bologna

2-0

Spezia

Bologna

27/01 20:45 Lecce

1-2

Salernitana

Lecce

28/01 15:00 Empoli

2-2

Torino

Empoli

28/01 18:00 Cremonese

1-2

Inter

Cremona

28/01 20:45 Atalanta

2-0

Sampdoria

Bergamo

29/01 12:30 AC Milan

2-5

Sassuolo

Milano

29/01 15:00 Juventus

0-2

Monza

Turin

29/01 18:00 Lazio

1-1

Fiorentina

Rome

29/01 20:45 SSC Napoli

2-1

Roma

Naples

30/01 20:45 Udinese

1-1

Hellas Verona

Udine

04/02 15:00 Cremonese

0-2

Lecce

Cremona

04/02 18:00 Roma

2-0

Empoli

Rome

04/02 20:45 Sassuolo

1-0

Atalanta

Reggio Emilia

05/02 12:30 Spezia

0-3

SSC Napoli

La Spezia

05/02 15:00 Torino

1-0

Udinese

Turin

05/02 18:00 Fiorentina

1-2

Bologna

Florence

05/02 20:45 Inter

1-0

AC Milan

Milano

06/02 18:30 Hellas Verona

1-1

Lazio

Verona

06/02 20:45 Monza

2-2

Sampdoria

Monza

07/02 20:45 Salernitana

0-3

Juventus

Salerno

10/02 20:45 AC Milan

1-0

Torino

Milano

11/02 15:00 Empoli

2-2

Spezia

Empoli

11/02 18:00 Lecce

1-1

Roma

Lecce

11/02 20:45 Lazio

0-2

Atalanta

Rome

12/02 12:30 Udinese

2-2

Sassuolo

Udine

12/02 15:00 Bologna

0-1

Monza

Bologna

12/02 18:00 Juventus

1-0

Fiorentina

Turin

12/02 20:45 SSC Napoli

3-0

Cremonese

Naples

13/02 18:30 Hellas Verona

1-0

Salernitana

Verona

13/02 20:45 Sampdoria

0-0

Inter

Genoa

17/02 20:45 Sassuolo

0-2

SSC Napoli

Reggio Emilia

18/02 15:00 Sampdoria

1-2

Bologna

Genoa

18/02 18:00 Monza

0-1

AC Milan

Monza

18/02 20:45 Inter

3-1

Udinese

Milano

19/02 12:30 Atalanta

1-2

Lecce

Bergamo

19/02 15:00 Salernitana

0-2

Lazio

Salerno

19/02 15:00 Fiorentina

1-1

Empoli

Florence

19/02 18:00 Spezia

0-2

Juventus

La Spezia

19/02 20:45 Roma

1-0

Hellas Verona

Rome

20/02 20:45 Torino

2-2

Cremonese

Turin

25/02 18:00 Empoli

0-2

SSC Napoli

Empoli

25/02 20:45 Lecce

0-1

Sassuolo

Lecce

26/02 12:30 Bologna

1-0

Inter

Bologna

26/02 15:00 Salernitana

3-0

Monza

Salerno

26/02 18:00 Udinese

2-2

Spezia

Udine

26/02 20:45 AC Milan

2-0

Atalanta

Milano

27/02 18:30 Hellas Verona

0-3

Fiorentina

Verona

27/02 20:45 Lazio

1-0

Sampdoria

Rome

28/02 18:30 Cremonese

2-1

Roma

Cremona

28/02 20:45 Juventus

4-2

Torino

Turin

03/03 20:45 SSC Napoli

0-1

Lazio

Naples

04/03 15:00 Monza

2-1

Empoli

Monza

04/03 18:00 Atalanta

0-0

Udinese

Bergamo

04/03 20:45 Fiorentina

2-1

AC Milan

Florence

05/03 12:30 Spezia

0-0

Hellas Verona

La Spezia

05/03 15:00 Sampdoria

0-0

Salernitana

Genoa

05/03 18:00 Inter

2-0

Lecce

Milano

05/03 20:45 Roma

1-0

Juventus

Rome

06/03 18:30 Sassuolo

3-2

Cremonese

Reggio Emilia

06/03 20:45 Torino

1-0

Bologna

Turin

10/03 20:45 Spezia

2-1

Inter

La Spezia

11/03 15:00 Empoli

0-1

Udinese

Empoli

11/03 18:00 SSC Napoli

2-0

Atalanta

Naples

11/03 20:45 Bologna

0-0

Lazio

Bologna

12/03 12:30 Lecce

0-2

Torino

Lecce

12/03 15:00 Hellas Verona

1-1

Monza

Verona

12/03 15:00 Cremonese

0-2

Fiorentina

Cremona

12/03 18:00 Roma

3-4

Sassuolo

Rome

12/03 20:45 Juventus

4-2

Sampdoria

Turin

13/03 20:45 AC Milan

1-1

Salernitana

Milano

17/03 18:30 Sassuolo

1-0

Spezia

Reggio Emilia

17/03 20:45 Atalanta

2-1

Empoli

Bergamo

18/03 15:00 Monza

1-1

Cremonese

Monza

18/03 18:00 Salernitana

2-2

Bologna

Salerno

18/03 20:45 Udinese

3-1

AC Milan

Udine

19/03 12:30 Sampdoria

3-1

Hellas Verona

Genoa

19/03 15:00 Fiorentina

1-0

Lecce

Florence

19/03 15:00 Torino

0-4

SSC Napoli

Turin

19/03 18:00 Lazio

1-0

Roma

Rome

19/03 20:45 Inter

0-1

Juventus

Milano

01/04 15:00 Cremonese

1-3

Atalanta

Cremona

01/04 18:00 Inter

0-1

Fiorentina

Milano

01/04 20:45 Juventus

1-0

Hellas Verona

Turin

02/04 12:30 Bologna

3-0

Udinese

Bologna

02/04 15:00 Spezia

1-1

Salernitana

La Spezia

02/04 15:00 Monza

0-2

Lazio

Monza

02/04 18:00 Roma

3-0

Sampdoria

Rome

02/04 20:45 SSC Napoli

0-4

AC Milan

Naples

03/04 19:30 Empoli

1-0

Lecce

Empoli

03/04 20:45 Sassuolo

1-1

Torino

Reggio Emilia

07/04 17:00 Salernitana

1-1

Inter

Salerno

07/04 19:00 Lecce

1-2

SSC Napoli

Lecce

07/04 21:00 AC Milan

0-0

Empoli

Milano

08/04 12:30 Udinese

2-2

Monza

Udine

08/04 14:30 Fiorentina

1-1

Spezia

Florence

08/04 16:30 Atalanta

0-2

Bologna

Bergamo

08/04 16:30 Sampdoria

2-3

Cremonese

Genoa

08/04 18:30 Torino

0-1

Roma

Turin

08/04 18:30 Hellas Verona

2-1

Sassuolo

Verona

08/04 20:45 Lazio

2-1

Juventus

Rome

14/04 18:30 Cremonese

1-0

Empoli

Cremona

14/04 20:45 Spezia

0-3

Lazio

La Spezia

15/04 15:00 Bologna

1-1

AC Milan

Bologna

15/04 18:00 SSC Napoli

0-0

Hellas Verona

Naples

15/04 20:45 Inter

0-1

Monza

Milano

16/04 12:30 Lecce

1-1

Sampdoria

Lecce

16/04 15:00 Torino

1-1

Salernitana

Turin

16/04 18:00 Sassuolo

1-0

Juventus

Reggio Emilia

16/04 20:45 Roma

3-0

Udinese

Rome

17/04 20:45 Fiorentina

1-1

Atalanta

Florence

21/04 20:45 Hellas Verona

2-1

Bologna

Verona

22/04 15:00 Salernitana

3-0

Sassuolo

Salerno

22/04 18:00 Lazio

0-1

Torino

Rome

22/04 20:45 Sampdoria

1-1

Spezia

Genoa

23/04 12:30 Empoli

0-3

Inter

Empoli

23/04 15:00 Monza

3-2

Fiorentina

Monza

23/04 15:00 Udinese

3-0

Cremonese

Udine

23/04 18:00 AC Milan

2-0

Lecce

Milano

23/04 20:45 Juventus

0-1

SSC Napoli

Turin

24/04 20:45 Atalanta

3-1

Roma

Bergamo

28/04 18:30 Lecce

1-0

Udinese

Lecce

28/04 20:45 Spezia

0-2

Monza

La Spezia

29/04 18:00 Roma

1-1

AC Milan

Rome

29/04 20:45 Torino

1-2

Atalanta

Turin

30/04 12:30 Inter

3-1

Lazio

Milano

30/04 15:00 Sassuolo

2-1

Empoli

Reggio Emilia

30/04 15:00 SSC Napoli

1-1

Salernitana

Naples

30/04 15:00 Cremonese

1-1

Hellas Verona

Cremona

30/04 18:00 Fiorentina

5-0

Sampdoria

Florence

30/04 20:45 Bologna

1-1

Juventus

Bologna

03/05 18:00 Atalanta

3-2

Spezia

Bergamo

03/05 18:00 Salernitana

3-3

Fiorentina

Salerno

03/05 18:00 Juventus

2-1

Lecce

Turin

03/05 18:00 Sampdoria

0-2

Torino

Genoa

03/05 21:00 Lazio

2-0

Sassuolo

Rome

03/05 21:00 Hellas Verona

0-6

Inter

Verona

03/05 21:00 AC Milan

1-1

Cremonese

Milano

03/05 21:00 Monza

1-1

Roma

Monza

04/05 20:45 Udinese

1-1

SSC Napoli

Udine

04/05 20:45 Empoli

3-1

Bologna

Empoli

06/05 15:00 AC Milan

2-0

Lazio

Milano

06/05 18:00 Roma

0-2

Inter

Rome

06/05 20:45 Cremonese

2-0

Spezia

Cremona

07/05 12:30 Atalanta

0-2

Juventus

Bergamo

07/05 15:00 Torino

1-1

Monza

Turin

07/05 18:00 SSC Napoli

1-0

Fiorentina

Naples

07/05 20:45 Lecce

0-1

Hellas Verona

Lecce

08/05 18:30 Empoli

2-1

Salernitana

Empoli

08/05 18:30 Udinese

2-0

Sampdoria

Udine

08/05 20:45 Sassuolo

1-1

Bologna

Reggio Emilia

12/05 20:45 Lazio

2-2

Lecce

Rome

13/05 15:00 Salernitana

1-0

Atalanta

Salerno

13/05 18:00 Spezia

2-0

AC Milan

La Spezia

13/05 20:45 Inter

4-2

Sassuolo

Milano

14/05 12:30 Hellas Verona

0-1

Torino

Verona

14/05 15:00 Fiorentina

2-0

Udinese

Florence

14/05 15:00 Monza

2-0

SSC Napoli

Monza

14/05 18:00 Bologna

0-0

Roma

Bologna

14/05 20:45 Juventus

2-0

Cremonese

Turin

15/05 20:45 Sampdoria

1-1

Empoli

Genoa

19/05 20:45 Sassuolo

1-2

Monza

Reggio Emilia

20/05 15:00 Cremonese

1-5

Bologna

Cremona

20/05 18:00 Atalanta

3-1

Hellas Verona

Bergamo

20/05 20:45 AC Milan

5-1

Sampdoria

Milano

21/05 12:30 Lecce

0-0

Spezia

Lecce

21/05 15:00 Torino

1-1

Fiorentina

Turin

21/05 18:00 SSC Napoli

3-1

Inter

Naples

21/05 20:45 Udinese

0-1

Lazio

Udine

22/05 18:30 Roma

2-2

Salernitana

Rome

22/05 20:45 Empoli

4-1

Juventus

Empoli

26/05 20:45 Sampdoria

2-2

Sassuolo

Genoa

27/05 15:00 Spezia

0-4

Torino

La Spezia

27/05 15:00 Salernitana

3-2

Udinese

Salerno

27/05 18:00 Fiorentina

2-1

Roma

Florence

27/05 20:45 Inter

3-2

Atalanta

Milano

28/05 12:30 Hellas Verona

1-1

Empoli

Verona

28/05 15:00 Monza

0-1

Lecce

Monza

28/05 15:00 Bologna

2-2

SSC Napoli

Bologna

28/05 18:00 Lazio

3-2

Cremonese

Rome

28/05 20:45 Juventus

0-1

AC Milan

Turin

02/06 20:30 Sassuolo

1-3

Fiorentina

Reggio Emilia

03/06 18:30 Torino

0-1

Inter

Turin

03/06 21:00 Empoli

0-2

Lazio

Empoli

03/06 21:00 Cremonese

2-0

Salernitana

Cremona

04/06 18:30 SSC Napoli

2-0

Sampdoria

Naples

04/06 21:00 Atalanta

5-2

Monza

Bergamo

04/06 21:00 Udinese

0-1

Juventus

Udine

04/06 21:00 Lecce

2-3

Bologna

Lecce

04/06 21:00 Roma

2-1

Spezia

Rome

04/06 21:00 AC Milan

3-1

Hellas Verona

Milano

Serie A/B Slutspel Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
11/06 20:45 Spezia

1-3

Hellas Verona

Reggio Emilia

Serie A Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
19/08 18:30 Frosinone

1-3

SSC Napoli

Frosinone

19/08 18:30 Empoli

0-1

Hellas Verona

Empoli

19/08 20:45 Genoa

1-4

Fiorentina

Genoa

19/08 20:45 Inter

2-0

Monza

Milano

20/08 18:30 Roma

2-2

Salernitana

Rome

20/08 18:30 Sassuolo

0-2

Atalanta

Reggio Emilia

20/08 20:45 Udinese

0-3

Juventus

Udine

20/08 20:45 Lecce

2-1

Lazio

Lecce

21/08 18:30 Torino

0-0

Cagliari

Turin

21/08 20:45 Bologna

0-2

AC Milan

Bologna

26/08 18:30 Monza

2-0

Empoli

Monza

26/08 18:30 Frosinone

2-1

Atalanta

Frosinone

26/08 20:45 Hellas Verona

2-1

Roma

Verona

26/08 20:45 AC Milan

4-1

Torino

Milano

27/08 18:30 Juventus

1-1

Bologna

Turin

27/08 18:35 Fiorentina

2-2

Lecce

Florence

27/08 20:45 Lazio

0-1

Genoa

Rome

27/08 20:45 SSC Napoli

2-0

Sassuolo

Naples

28/08 18:30 Salernitana

1-1

Udinese

Salerno

28/08 20:45 Cagliari

0-2

Inter

Cagliari

01/09 18:30 Sassuolo

3-1

Hellas Verona

Reggio Emilia

01/09 20:45 Roma

1-2

AC Milan

Rome

02/09 18:30 Udinese

0-0

Frosinone

Udine

02/09 18:30 Bologna

2-1

Cagliari

Bologna

02/09 20:45 SSC Napoli

1-2

Lazio

Naples

02/09 20:45 Atalanta

3-0

Monza

Bergamo

03/09 18:30 Torino

1-0

Genoa

Turin

03/09 18:30 Inter

4-0

Fiorentina

Milano

03/09 20:45 Lecce

2-0

Salernitana

Lecce

03/09 20:45 Empoli

0-2

Juventus

Empoli

16/09 15:00 Juventus

3-1

Lazio

Turin

16/09 18:00 Inter

5-1

AC Milan

Milano

16/09 20:45 Genoa

2-2

SSC Napoli

Genoa

17/09 12:30 Cagliari

0-0

Udinese

Cagliari

17/09 15:00 Monza

1-1

Lecce

Monza

17/09 15:00 Frosinone

4-2

Sassuolo

Frosinone

17/09 18:00 Fiorentina

3-2

Atalanta

Florence

17/09 20:45 Roma

7-0

Empoli

Rome

18/09 18:30 Salernitana

0-3

Torino

Salerno

18/09 20:45 Hellas Verona

0-0

Bologna

Verona

22/09 18:30 Salernitana

1-1

Frosinone

Salerno

22/09 20:45 Lecce

1-0

Genoa

Lecce

23/09 15:25 AC Milan

1-0

Hellas Verona

Milano

23/09 18:00 Sassuolo

4-2

Juventus

Reggio Emilia

23/09 20:45 Lazio

1-1

Monza

Rome

24/09 12:30 Empoli

0-1

Inter

Empoli

24/09 15:00 Udinese

0-2

Fiorentina

Udine

24/09 15:00 Atalanta

2-0

Cagliari

Bergamo

24/09 18:00 Bologna

0-0

SSC Napoli

Bologna

24/09 20:45 Torino

1-1

Roma

Turin

26/09 20:45 Juventus

1-0

Lecce

Turin

27/09 18:30 Hellas Verona

0-1

Atalanta

Verona

27/09 18:30 Empoli

1-0

Salernitana

Empoli

27/09 18:30 Cagliari

1-3

AC Milan

Cagliari

27/09 20:45 Lazio

2-0

Torino

Rome

27/09 20:45 Inter

1-2

Sassuolo

Milano

27/09 20:45 SSC Napoli

4-1

Udinese

Naples

28/09 18:30 Frosinone

1-1

Fiorentina

Frosinone

28/09 18:30 Monza

0-0

Bologna

Monza

28/09 20:45 Genoa

4-1

Roma

Genoa

30/09 15:00 Lecce

0-4

SSC Napoli

Lecce

30/09 18:00 AC Milan

2-0

Lazio

Milano

30/09 20:45 Salernitana

0-4

Inter

Salerno

01/10 12:30 Bologna

3-0

Empoli

Bologna

01/10 15:00 Udinese

2-2

Genoa

Udine

01/10 18:00 Atalanta

0-0

Juventus

Bergamo

01/10 20:45 Roma

2-0

Frosinone

Rome

02/10 18:30 Torino

0-0

Hellas Verona

Turin

02/10 18:30 Sassuolo

0-1

Monza

Reggio Emilia

02/10 20:45 Fiorentina

3-0

Cagliari

Florence

06/10 18:30 Empoli

0-0

Udinese

Empoli

06/10 20:45 Lecce

1-1

Sassuolo

Lecce

07/10 15:00 Inter

2-2

Bologna

Milano

07/10 18:00 Juventus

2-0

Torino

Turin

07/10 20:45 Genoa

0-1

AC Milan

Genoa

08/10 12:30 Monza

3-0

Salernitana

Monza

08/10 15:00 Frosinone

2-1

Hellas Verona

Frosinone

08/10 15:00 Lazio

3-2

Atalanta

Rome

08/10 18:00 Cagliari

1-4

Roma

Cagliari

08/10 20:45 SSC Napoli

1-3

Fiorentina

Naples

21/10 15:00 Hellas Verona

1-3

SSC Napoli

Verona

21/10 18:00 Torino

0-3

Inter

Turin

21/10 20:45 Sassuolo

0-2

Lazio

Reggio Emilia

22/10 12:30 Roma

1-0

Monza

Rome

22/10 15:00 Salernitana

2-2

Cagliari

Salerno

22/10 15:00 Bologna

2-1

Frosinone

Bologna

22/10 18:00 Atalanta

2-0

Genoa

Bergamo

22/10 20:45 AC Milan

0-1

Juventus

Milano

23/10 18:30 Udinese

1-1

Lecce

Udine

23/10 20:45 Fiorentina

0-2

Empoli

Florence

27/10 20:45 Genoa

1-0

Salernitana

Genoa

28/10 15:00 Sassuolo

1-1

Bologna

Reggio Emilia

28/10 18:00 Lecce

0-1

Torino

Lecce

28/10 20:45 Juventus

1-0

Hellas Verona

Turin

29/10 12:30 Cagliari

4-3

Frosinone

Cagliari

29/10 15:00 Monza

1-1

Udinese

Monza

29/10 18:00 Inter

1-0

Roma

Milano

29/10 20:45 SSC Napoli

2-2

AC Milan

Naples

30/10 18:30 Empoli

0-3

Atalanta

Empoli

30/10 20:45 Lazio

1-0

Fiorentina

Rome

03/11 20:45 Bologna

1-0

Lazio

Bologna

04/11 15:00 Salernitana

0-2

SSC Napoli

Salerno

04/11 18:00 Atalanta

1-2

Inter

Bergamo

04/11 20:45 AC Milan

0-1

Udinese

Milano

05/11 12:30 Hellas Verona

1-3

Monza

Verona

05/11 15:00 Cagliari

2-1

Genoa

Cagliari

05/11 18:00 Roma

2-1

Lecce

Rome

05/11 20:45 Fiorentina

0-1

Juventus

Florence

06/11 18:30 Frosinone

2-1

Empoli

Frosinone

06/11 20:45 Torino

2-1

Sassuolo

Turin

10/11 18:30 Sassuolo

2-2

Salernitana

Reggio Emilia

10/11 20:45 Genoa

1-0

Hellas Verona

Genoa

11/11 15:00 Lecce

2-2

AC Milan

Lecce

11/11 18:00 Juventus

2-1

Cagliari

Turin

11/11 20:45 Monza

1-1

Torino

Monza

12/11 12:30 SSC Napoli

0-1

Empoli

Naples

12/11 15:00 Fiorentina

2-1

Bologna

Florence

12/11 15:00 Udinese

1-1

Atalanta

Udine

12/11 18:00 Lazio

0-0

Roma

Rome

12/11 20:45 Inter

2-0

Frosinone

Milano

25/11 15:00 Salernitana

2-1

Lazio

Salerno

25/11 18:00 Atalanta

1-2

SSC Napoli

Bergamo

25/11 20:45 AC Milan

1-0

Fiorentina

Milano

26/11 12:30 Cagliari

1-1

Monza

Cagliari

26/11 15:00 Empoli

3-4

Sassuolo

Empoli

26/11 15:00 Frosinone

2-1

Genoa

Frosinone

26/11 18:00 Roma

3-1

Udinese

Rome

26/11 20:45 Juventus

1-1

Inter

Turin

27/11 18:30 Hellas Verona

2-2

Lecce

Verona

27/11 20:45 Bologna

2-0

Torino

Bologna

01/12 20:45 Monza

1-2

Juventus

Monza

02/12 15:00 Genoa

1-1

Empoli

Genoa

02/12 18:00 Lazio

1-0

Cagliari

Rome

02/12 20:45 AC Milan

3-1

Frosinone

Milano

03/12 12:30 Lecce

1-1

Bologna

Lecce

03/12 15:00 Udinese

3-3

Hellas Verona

Udine

03/12 15:00 Fiorentina

3-0

Salernitana

Florence

03/12 18:00 Sassuolo

1-2

Roma

Reggio Emilia

03/12 20:45 SSC Napoli

0-3

Inter

Naples

04/12 20:45 Torino

3-0

Atalanta

Turin

08/12 20:45 Juventus

1-0

SSC Napoli

Turin

09/12 15:00 Hellas Verona

1-1

Lazio

Verona

09/12 18:00 Atalanta

3-2

AC Milan

Bergamo

09/12 20:45 Inter

4-0

Udinese

Milano

10/12 12:30 Frosinone

0-0

Torino

Frosinone

10/12 15:00 Monza

1-0

Genoa

Monza

10/12 18:00 Salernitana

1-2

Bologna

Salerno

10/12 20:45 Roma

1-1

Fiorentina

Rome

11/12 18:30 Empoli

1-1

Lecce

Empoli

11/12 20:45 Cagliari

2-1

Sassuolo

Cagliari

15/12 20:45 Genoa

1-1

Juventus

Genoa

16/12 15:00 Lecce

2-1

Frosinone

Lecce

16/12 18:30 SSC Napoli

2-1

Cagliari

Naples

16/12 20:45 Torino

1-0

Empoli

Turin

17/12 12:30 AC Milan

3-0

Monza

Milano

17/12 15:00 Fiorentina

1-0

Hellas Verona

Florence

17/12 15:00 Udinese

2-2

Sassuolo

Udine

17/12 18:00 Bologna

2-0

Roma

Bologna

17/12 20:45 Lazio

0-2

Inter

Rome

18/12 20:45 Atalanta

4-1

Salernitana

Bergamo

22/12 18:30 Empoli

0-2

Lazio

Empoli

22/12 18:30 Sassuolo

1-2

Genoa

Reggio Emilia

22/12 20:45 Salernitana

2-2

AC Milan

Salerno

22/12 20:45 Monza

0-1

Fiorentina

Monza

23/12 12:30 Frosinone

1-2

Juventus

Frosinone

23/12 15:00 Bologna

1-0

Atalanta

Bologna

23/12 15:00 Torino

1-1

Udinese

Turin

23/12 18:00 Inter

2-0

Lecce

Milano

23/12 18:00 Hellas Verona

2-0

Cagliari

Verona

23/12 20:45 Roma

2-0

SSC Napoli

Rome

29/12 18:30 Fiorentina

1-0

Torino

Florence

29/12 18:30 SSC Napoli

0-0

Monza

Naples

29/12 20:45 Genoa

1-1

Inter

Genoa

29/12 20:45 Lazio

3-1

Frosinone

Rome

30/12 12:30 Atalanta

1-0

Lecce

Bergamo

30/12 15:00 Udinese

3-0

Bologna

Udine

30/12 15:00 Cagliari

0-0

Empoli

Cagliari

30/12 18:00 AC Milan

1-0

Sassuolo

Milano

30/12 18:00 Hellas Verona

0-1

Salernitana

Verona

30/12 20:45 Juventus

1-0

Roma

Turin

05/01 20:45 Bologna

1-1

Genoa

Bologna

06/01 12:30 Inter

2-1

Hellas Verona

Milano

06/01 15:00 Frosinone

2-3

Monza

Frosinone

06/01 18:00 Lecce

1-1

Cagliari

Lecce

06/01 20:45 Sassuolo

1-0

Fiorentina

Reggio Emilia

07/01 12:30 Empoli

0-3

AC Milan

Empoli

07/01 15:00 Udinese

1-2

Lazio

Udine

07/01 15:00 Torino

3-0

SSC Napoli

Turin

07/01 18:00 Salernitana

1-2

Juventus

Salerno

07/01 20:45 Roma

1-1

Atalanta

Rome

13/01 15:00 SSC Napoli

2-1

Salernitana

Naples

13/01 15:00 Genoa

0-0

Torino

Genoa

13/01 18:00 Hellas Verona

2-1

Empoli

Verona

13/01 20:45 Monza

1-5

Inter

Monza

14/01 12:30 Lazio

1-0

Lecce

Rome

14/01 15:00 Cagliari

2-1

Bologna

Cagliari

14/01 18:00 Fiorentina

2-2

Udinese

Florence

14/01 20:45 AC Milan

3-1

Roma

Milano

15/01 20:45 Atalanta

5-0

Frosinone

Bergamo

16/01 20:45 Juventus

3-0

Sassuolo

Turin

20/01 18:00 Roma

2-1

Hellas Verona

Rome

20/01 20:45 Udinese

2-3

AC Milan

Udine

21/01 12:30 Frosinone

3-1

Cagliari

Frosinone

21/01 15:00 Empoli

3-0

Monza

Empoli

21/01 18:00 Salernitana

1-2

Genoa

Salerno

21/01 20:45 Lecce

0-3

Juventus

Lecce

26/01 20:45 Cagliari

1-2

Torino

Cagliari

27/01 15:00 Atalanta

2-0

Udinese

Bergamo

27/01 18:00 Juventus

1-1

Empoli

Turin

27/01 20:45 AC Milan

2-2

Bologna

Milano

28/01 12:30 Genoa

2-1

Lecce

Genoa

28/01 15:00 Monza

1-0

Sassuolo

Monza

28/01 15:00 Hellas Verona

1-1

Frosinone

Verona

28/01 18:00 Lazio

0-0

SSC Napoli

Rome

28/01 20:45 Fiorentina

0-1

Inter

Florence

29/01 20:45 Salernitana

1-2

Roma

Salerno

02/02 20:45 Lecce

3-2

Fiorentina

Lecce

03/02 15:00 Udinese

0-0

Monza

Udine

03/02 15:00 Empoli

0-0

Genoa

Empoli

03/02 18:00 Frosinone

2-3

AC Milan

Frosinone

03/02 20:45 Bologna

4-2

Sassuolo

Bologna

04/02 12:30 Torino

0-0

Salernitana

Turin

04/02 15:00 SSC Napoli

2-1

Hellas Verona

Naples

04/02 18:00 Atalanta

3-1

Lazio

Bergamo

04/02 20:45 Inter

1-0

Juventus

Milano

05/02 20:45 Roma

4-0

Cagliari

Rome

09/02 20:45 Salernitana

1-3

Empoli

Salerno

10/02 15:00 Cagliari

1-3

Lazio

Cagliari

10/02 18:00 Roma

2-4

Inter

Rome

10/02 20:45 Sassuolo

1-1

Torino

Reggio Emilia

11/02 12:30 Fiorentina

5-1

Frosinone

Florence

11/02 15:00 Bologna

4-0

Lecce

Bologna

11/02 15:00 Monza

0-0

Hellas Verona

Monza

11/02 18:00 Genoa

1-4

Atalanta

Genoa

11/02 20:45 AC Milan

1-0

SSC Napoli

Milano

12/02 20:45 Juventus

0-1

Udinese

Turin

14/02 19:00 Bologna

2-0

Fiorentina

Bologna

16/02 19:00 Torino

2-0

Lecce

Turin

16/02 21:00 Inter

4-0

Salernitana

Milano

17/02 15:00 SSC Napoli

1-1

Genoa

Naples

17/02 18:00 Hellas Verona

2-2

Juventus

Verona

17/02 20:45 Atalanta

3-0

Sassuolo

Bergamo

18/02 12:30 Lazio

1-2

Bologna

Rome

18/02 15:00 Empoli

1-1

Fiorentina

Empoli

18/02 15:00 Udinese

1-1

Cagliari

Udine

18/02 18:00 Frosinone

0-3

Roma

Frosinone

18/02 20:45 Monza

4-2

AC Milan

Monza

22/02 20:45 Torino

0-2

Lazio

Turin

23/02 20:45 Bologna

2-0

Hellas Verona

Bologna

24/02 15:00 Sassuolo

2-3

Empoli

Reggio Emilia

24/02 18:00 Salernitana

0-2

Monza

Salerno

24/02 20:45 Genoa

2-0

Udinese

Genoa

25/02 12:30 Juventus

3-2

Frosinone

Turin

25/02 15:00 Cagliari

1-1

SSC Napoli

Cagliari

25/02 18:00 Lecce

0-4

Inter

Lecce

25/02 20:45 AC Milan

1-1

Atalanta

Milano

26/02 18:30 Roma

3-2

Torino

Rome

26/02 20:45 Fiorentina

2-1

Lazio

Florence

28/02 18:00 Sassuolo

1-6

SSC Napoli

Reggio Emilia

28/02 20:45 Inter

4-0

Atalanta

Milano

01/03 20:45 Lazio

0-1

AC Milan

Rome

02/03 15:00 Udinese

1-1

Salernitana

Udine

02/03 18:00 Monza

1-4

Roma

Monza

02/03 20:45 Torino

0-0

Fiorentina

Turin

03/03 12:30 Hellas Verona

1-0

Sassuolo

Verona

03/03 15:00 Empoli

0-1

Cagliari

Empoli

03/03 15:00 Frosinone

1-1

Lecce

Frosinone

03/03 18:00 Atalanta

1-2

Bologna

Bergamo

03/03 20:45 SSC Napoli

2-1

Juventus

Naples

04/03 20:45 Inter

2-1

Genoa

Milano

08/03 20:45 SSC Napoli

1-1

Torino

Naples

09/03 15:00 Cagliari

4-2

Salernitana

Cagliari

09/03 15:00 Sassuolo

1-0

Frosinone

Reggio Emilia

09/03 18:00 Bologna

0-1

Inter

Bologna

09/03 20:45 Genoa

2-3

Monza

Genoa

10/03 12:30 Lecce

0-1

Hellas Verona

Lecce

10/03 15:00 AC Milan

1-0

Empoli

Milano

10/03 18:00 Juventus

2-2

Atalanta

Turin

10/03 20:45 Fiorentina

2-2

Roma

Florence

11/03 20:45 Lazio

1-2

Udinese

Rome

15/03 20:45 Empoli

0-1

Bologna

Empoli

16/03 15:00 Monza

1-0

Cagliari

Monza

16/03 15:00 Udinese

0-2

Torino

Udine

16/03 18:00 Salernitana

0-1

Lecce

Salerno

16/03 20:45 Frosinone

2-3

Lazio

Frosinone

17/03 12:30 Juventus

0-0

Genoa

Turin

17/03 15:00 Hellas Verona

1-3

AC Milan

Verona

17/03 18:00 Roma

1-0

Sassuolo

Rome

17/03 18:00 Atalanta-Fiorentina

Bergamo

17/03 20:45 Inter

1-1

SSC Napoli

Milano

30/03 12:30 SSC Napoli

0-3

Atalanta

Naples

30/03 15:00 Torino

1-0

Monza

Turin

30/03 15:00 Genoa

1-1

Frosinone

Genoa

30/03 18:00 Lazio

1-0

Juventus

Rome

30/03 20:45 Fiorentina

1-2

AC Milan

Florence

01/04 12:30 Bologna

3-0

Salernitana

Bologna

01/04 15:00 Cagliari

1-1

Hellas Verona

Cagliari

01/04 15:00 Sassuolo

1-1

Udinese

Reggio Emilia

01/04 18:00 Lecce

0-0

Roma

Lecce

01/04 20:45 Inter

2-0

Empoli

Milano

05/04 20:45 Salernitana

2-2

Sassuolo

Salerno

06/04 15:00 AC Milan

3-0

Lecce

Milano

06/04 18:00 Roma

1-0

Lazio

Rome

06/04 20:45 Empoli

3-2

Torino

Empoli

07/04 12:30 Frosinone

0-0

Bologna

Frosinone

07/04 15:00 Monza

2-4

SSC Napoli

Monza

07/04 18:00 Hellas Verona

1-2

Genoa

Verona

07/04 18:00 Cagliari

2-1

Atalanta

Cagliari

07/04 20:45 Juventus

1-0

Fiorentina

Turin

08/04 20:45 Udinese

1-2

Inter

Udine

12/04 20:45 Lazio

4-1

Salernitana

Rome

13/04 15:00 Lecce

1-0

Empoli

Lecce

13/04 18:05 Torino

0-0

Juventus

Turin

13/04 20:45 Bologna

0-0

Monza

Bologna

14/04 12:30 SSC Napoli

2-2

Frosinone

Naples

14/04 15:00 Sassuolo

3-3

AC Milan

Reggio Emilia

14/04 20:45 Inter

2-2

Cagliari

Milano

15/04 18:30 Fiorentina

1-1

Genoa

Florence

15/04 20:45 Atalanta

2-2

Hellas Verona

Bergamo

19/04 18:30 Genoa

0-1

Lazio

Genoa

19/04 20:45 Cagliari

2-2

Juventus

Cagliari

20/04 18:00 Empoli

1-0

SSC Napoli

Empoli

20/04 20:45 Hellas Verona

1-0

Udinese

Verona

21/04 12:30 Sassuolo

0-3

Lecce

Reggio Emilia

21/04 15:00 Torino

0-0

Frosinone

Turin

21/04 18:00 Salernitana

0-2

Fiorentina

Salerno

21/04 20:45 Monza

1-2

Atalanta

Monza

22/04 18:30 Roma

1-3

Bologna

Rome

22/04 20:45 AC Milan

1-2

Inter

Milano

25/04 20:00 Udinese-Roma

Udine

26/04 20:45 Frosinone-Salernitana

Frosinone

27/04 15:00 Lecce-Monza

Lecce

27/04 18:00 Juventus-AC Milan

Turin

27/04 20:45 Lazio-Hellas Verona

Rome

28/04 12:30 Inter-Torino

Milano

28/04 15:00 Bologna-Udinese

Bologna

28/04 18:00 Atalanta-Empoli

Bergamo

28/04 18:00 SSC Napoli-Roma

Naples

28/04 20:45 Fiorentina-Sassuolo

Florence

29/04 20:45 Genoa-Cagliari

Genoa

03/05 20:45 Torino-Bologna

Turin

04/05 18:00 Monza-Lazio

Monza

04/05 20:45 Sassuolo-Inter

Reggio Emilia

05/05 12:30 Cagliari-Lecce

Cagliari

05/05 15:00 Empoli-Frosinone

Empoli

05/05 15:00 Hellas Verona-Fiorentina

Verona

05/05 18:00 AC Milan-Genoa

Milano

05/05 20:45 Roma-Juventus

Rome

06/05 18:00 Salernitana-Atalanta

Salerno

06/05 20:45 Udinese-SSC Napoli

Udine

12/05 18:00 AC Milan-Cagliari

Milano

12/05 18:00 Lecce-Udinese

Lecce

12/05 18:00 Hellas Verona-Torino

Verona

12/05 18:00 Frosinone-Inter

Frosinone

12/05 18:00 Atalanta-Roma

Bergamo

12/05 18:00 Lazio-Empoli

Rome

12/05 18:00 SSC Napoli-Bologna

Naples

12/05 18:00 Juventus-Salernitana

Turin

12/05 18:00 Genoa-Sassuolo

Genoa

12/05 18:00 Fiorentina-Monza

Florence

19/05 18:00 Sassuolo-Cagliari

Reggio Emilia

19/05 18:00 Inter-Lazio

Milano

19/05 18:00 Bologna-Juventus

Bologna

19/05 18:00 Torino-AC Milan

Turin

19/05 18:00 Roma-Genoa

Rome

19/05 18:00 Udinese-Empoli

Udine

19/05 18:00 Lecce-Atalanta

Lecce

19/05 18:00 Fiorentina-SSC Napoli

Florence

19/05 18:00 Salernitana-Hellas Verona

Salerno

19/05 18:00 Monza-Frosinone

Monza

26/05 18:00 SSC Napoli-Lecce

Naples

26/05 18:00 AC Milan-Salernitana

Milano

26/05 18:00 Juventus-Monza

Turin

26/05 18:00 Frosinone-Udinese

Frosinone

26/05 18:00 Cagliari-Fiorentina

Cagliari

26/05 18:00 Genoa-Bologna

Genoa

26/05 18:00 Lazio-Sassuolo

Rome

26/05 18:00 Hellas Verona-Inter

Verona

26/05 18:00 Empoli-Roma

Empoli

26/05 18:00 Atalanta-Torino

Bergamo

Eftersom att ett spelschema blir satt innan säsongen har börjat betyder det att oftast kommer att ske förändringar under säsongens gång. Om man vill vara säker på att ha full koll ifall det sker några förändringar är det alltid en stark rekommendation att alltid hålla sig uppdaterad med spelschemat på den här sidan.

Det man aldrig kan förutse är om ligamatcher blir påverkade av europeiskt eller inhemskt cup spel. Men om du går in och kollar spelschemat dagligen finns det ingen risk för att du kommer att missa några uppdateringar eftersom att allt uppdateras automatiskt på den här sidan direkt när förändringen sker