Reklam

Fotboll Frankrike - Ligue 1

Visa odds

Tabell

#   Lag S W D L F - M +/- P Form
1 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain  2 2 0 0 10-2 +8 6 WW
2 Lille Lille  2 1 1 0 5-2 +3 4 WD
3 Marseille Marseille  2 1 1 0 5-2 +3 4 WD
4 Toulouse Toulouse  2 1 1 0 4-1 +3 4 DW
5 Frankrike Frankrike  2 1 1 0 3-2 +1 4 WD
6 Lens Lens  2 1 1 0 3-2 +1 4 WD
7 Lyon Lyon  1 1 0 0 2-1 +1 3 W
8 Lorient Lorient  1 1 0 0 1-0 +1 3 W
9 Montpellier Montpellier  2 1 0 1 5-7 -2 3 WL
10 Clermont Foot Clermont Foot  2 1 0 1 4-7 -3 3 LW
11 Angers Angers  2 0 2 0 2-2 0 2 DD
12 Nice Nice  2 0 2 0 2-2 0 2 DD
13 Nantes Nantes  2 0 2 0 1-1 0 2 DD
14 Brest Brest  2 0 1 1 3-4 -1 1 LD
15 Strasbourg Strasbourg  2 0 1 1 2-3 -1 1 LD
16 AC Ajaccio AC Ajaccio  2 0 1 1 1-2 -1 1 LD
17 Rennes Rennes  2 0 1 1 1-2 -1 1 LD
18 Auxerre Auxerre  2 0 1 1 3-6 -3 1 LD
19 Troyes Troyes  2 0 0 2 2-6 -4 0 LL
20 Reims Reims  2 0 0 2 3-8 -5 0 LL
Se fler matcher

Över/Under

  Totalt antal mål (hemma + borta) Mål/inget mål
  Lag S Snitt 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2 6,00 100% 100% 100% 100% 50% 0%
Lille Lille 2 3,50 100% 100% 50% 50% 0% 0%
Marseille Marseille 2 3,50 100% 100% 50% 50% 0% 0%
Toulouse Toulouse 2 2,50 100% 100% 50% 0% 50% 0%
Frankrike Frankrike 2 2,50 100% 100% 50% 0% 0% 0%
Lens Lens 2 2,50 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Lyon Lyon 1 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 0%
Lorient Lorient 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
Montpellier Montpellier 2 6,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Clermont Foot Clermont Foot 2 5,50 100% 100% 100% 100% 0% 50%
Angers Angers 2 2,00 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Nice Nice 2 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Nantes Nantes 2 1,00 50% 50% 0% 0% 50% 50%
Brest Brest 2 3,50 100% 100% 50% 50% 0% 0%
Strasbourg Strasbourg 2 2,50 100% 100% 50% 0% 0% 0%
AC Ajaccio AC Ajaccio 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Rennes Rennes 2 1,50 100% 50% 0% 0% 0% 50%
Auxerre Auxerre 2 4,50 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Troyes Troyes 2 4,00 100% 100% 100% 50% 0% 50%
Reims Reims 2 5,50 100% 100% 100% 100% 0% 0%

Lagets snittvärde

  Lag BollinnehavHörnorKontringarGjorda tacklingarOffsidesThrow-insGula kortRöda kortSkott utanför målSkott på mål
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 60,00%11,003,0015,001,005,002,000,006,0010,00
Brest Brest 47,00%7,001,0010,001,0023,001,000,008,006,00
Lille Lille 60,00%7,002,0010,002,0010,002,000,006,007,00
Nice Nice 54,00%7,002,007,004,0026,001,000,006,003,00
Rennes Rennes 64,00%7,008,0011,000,0020,003,000,005,005,00
Marseille Marseille 56,00%6,001,0014,001,0020,001,000,005,006,00
Toulouse Toulouse 46,00%6,001,0010,002,0016,001,000,001,003,00
Lens Lens 62,00%6,001,0016,000,0019,002,000,009,007,00
Troyes Troyes 33,00%6,003,0014,002,0011,002,000,006,001,00
Nantes Nantes 30,00%5,004,0014,000,0028,001,000,004,001,00
Auxerre Auxerre 39,00%4,001,0010,001,0018,004,001,006,004,00
Lyon Lyon 67,00%4,000,0010,000,0023,001,001,003,005,00
Strasbourg Strasbourg 53,00%3,004,0018,002,0017,000,000,003,007,00
Montpellier Montpellier 54,00%3,000,0013,003,0020,001,000,004,006,00
Angers Angers 49,00%3,001,0015,001,0017,003,000,007,006,00
Reims Reims 42,00%1,000,0017,000,0017,003,001,001,005,00
AC Ajaccio AC Ajaccio 35,00%1,002,0016,002,0018,005,000,003,002,00
Frankrike Frankrike 34,00%1,003,006,001,0014,000,001,005,004,00
Clermont Foot Clermont Foot 39,00%0,000,0013,000,006,002,000,003,001,00

Vinnarodds för Ligue 1

Feedback