Annons

Hockeyallsvenskan 2023 spelschema: Alla hockeymatcher

Uppdaterad
Pontus.BlomExpert Pontus.Blom
Skriver odds- och spelartiklar samt delar speltips här på betting.se. Har en gedigen bakgrund inom spelindustrin där jag jobbat flera år som oddsättare på flera av de största spelbolagen. Du kan lita på att jag håller dig uppdaterad med det senaste och bästa inom sport- och spelvärlden.
Visa mer
Show less

Kompletta spelschemat för alla matcher i Hockeyallsvenkan 2023 kan du se här. På den här sidan får du en lättillgänglig översikt under hela säsongen för att vara säker på att inte missa någon viktig match.

Hockeyallsvenskan 2023 kommer att spelas från 22.9.2023 till 30.4.2024. Omgångarna kommer att spelas enligt följande:

Hockeyallsvenskan Spelschema

Datum / Tid Match TV / Stad
22/09 18:00 Brynäs

5-2

AIK
22/09 19:00 Mora

5-3

Södertälje
22/09 19:00 Västerviks IK-Kristianstad IK
22/09 19:00 Västerviks IK

1-3

Kalmar HC
22/09 19:00 BIK Karlskoga

2-4

Östersunds IK
22/09 19:00 Nybro

4-1

Tingsryds AIF
22/09 19:00 Västerås

4-1

Almtuna
22/09 20:30 Djurgården

5-3

Björklöven
26/09 19:00 Östersunds IK

1-7

Södertälje
27/09 19:00 Kalmar HC

5-4

AET

Almtuna
27/09 19:00 BIK Karlskoga

2-4

Tingsryds AIF
27/09 19:00 Mora

1-3

Nybro
27/09 19:00 Västerås

4-5

AET

Brynäs
27/09 19:00 AIK

1-4

Björklöven
27/09 19:00 Kristianstad IK-Almtuna
27/09 19:00 Västerviks IK

2-3

AET

Djurgården
29/09 19:00 Björklöven

6-1

Västerviks IK
29/09 19:00 Södertälje

3-3

(0-1)

Västerås
29/09 19:00 Almtuna

4-2

BIK Karlskoga
29/09 19:00 Brynäs

7-1

Mora
29/09 19:00 Tingsryds AIF

2-3

AET

Djurgården
29/09 19:00 Nybro

4-2

Östersunds IK
30/09 18:30 AIK-Kristianstad IK
30/09 18:30 AIK

6-3

Kalmar HC
01/10 15:00 Björklöven

6-0

Västerviks IK
01/10 18:00 Nybro

5-2

Östersunds IK
03/10 19:00 Västerviks IK

5-3

Östersunds IK
04/10 19:00 Kalmar HC

3-2

BIK Karlskoga
04/10 19:00 Djurgården

0-4

Mora
04/10 19:00 Nybro

0-6

AIK
04/10 19:00 Almtuna

4-1

Södertälje
04/10 19:00 Kristianstad IK-BIK Karlskoga
04/10 19:00 Västerås

2-5

Björklöven
06/10 19:00 Mora

5-0

Västerås
06/10 19:00 Östersunds IK

4-1

Djurgården
06/10 19:00 Björklöven

2-5

Almtuna
06/10 19:00 Södertälje

4-5

AET

Kalmar HC
06/10 19:00 Södertälje-Kristianstad IK
06/10 19:00 BIK Karlskoga

1-2

Nybro
06/10 19:00 AIK

3-4

AET

Tingsryds AIF
07/10 18:00 Brynäs

5-4

AET

Västerviks IK
08/10 15:00 Södertälje

5-0

Nybro
11/10 19:00 Almtuna

1-2

AIK
11/10 19:00 Djurgården

0-2

Västerås
11/10 19:00 Västerviks IK

2-5

Mora
11/10 19:00 Kristianstad IK-Östersunds IK
11/10 19:00 Kalmar HC

2-3

Östersunds IK
11/10 19:00 Brynäs

6-2

BIK Karlskoga
11/10 19:00 Tingsryds AIF

4-3

AET

Björklöven
13/10 19:00 Mora

1-1

(1-0)

Almtuna
13/10 19:00 Tingsryds AIF

0-3

Östersunds IK
13/10 19:00 BIK Karlskoga

2-0

Västerviks IK
13/10 19:00 Kristianstad IK-Björklöven
13/10 19:00 Kalmar HC

3-9

Björklöven
13/10 19:00 Nybro

4-1

Brynäs
13/10 19:00 Västerås

8-3

AIK
14/10 18:00 Djurgården

4-3

Södertälje
15/10 15:00 Tingsryds AIF

4-6

Brynäs
18/10 19:00 Mora

1-1

(1-0)

Kalmar HC
18/10 19:00 Södertälje

5-0

Tingsryds AIF
18/10 19:00 Brynäs

7-4

Djurgården
18/10 19:00 Västerås

5-1

Västerviks IK
18/10 19:00 Björklöven

5-0

Nybro
18/10 19:00 Mora-Kristianstad IK
18/10 19:00 AIK

3-3

(0-1)

BIK Karlskoga
18/10 19:00 Östersunds IK

3-4

Almtuna
20/10 19:00 Västerås

5-4

Tingsryds AIF
20/10 19:00 Östersunds IK

0-2

Brynäs
20/10 19:00 AIK

3-2

Mora
20/10 19:00 BIK Karlskoga

2-2

(0-1)

Björklöven
20/10 19:00 Västerviks IK

3-2

Södertälje
20/10 19:00 Almtuna

7-3

Nybro
21/10 18:00 Kristianstad IK-Djurgården
21/10 18:00 Kalmar HC

6-3

Djurgården
22/10 15:00 Tingsryds AIF

1-3

Mora
23/10 19:00 Tingsryds AIF

2-0

Mora
25/10 19:00 BIK Karlskoga

1-3

Södertälje
25/10 19:00 Djurgården

3-1

AIK
25/10 19:00 Nybro

4-3

Västerås
25/10 19:00 Almtuna

1-2

AET

Västerviks IK
25/10 19:00 Björklöven

4-3

Östersunds IK
25/10 19:00 Kristianstad IK-Brynäs
25/10 19:00 Kalmar HC

2-5

Brynäs
27/10 18:00 Södertälje

3-3

(0-1)

AIK
27/10 19:00 Tingsryds AIF-Kristianstad IK
27/10 19:00 Almtuna

4-3

Djurgården
27/10 19:00 Tingsryds AIF

4-3

AET

Kalmar HC
27/10 19:00 Västerås

2-5

BIK Karlskoga
27/10 19:00 Västerviks IK

3-1

Nybro
27/10 20:30 Brynäs

0-2

Björklöven
28/10 18:00 Östersunds IK

3-0

Mora
01/11 19:00 AIK

9-1

Västerviks IK
01/11 19:00 Björklöven

0-3

Mora
01/11 19:00 Södertälje

1-4

Brynäs
01/11 19:00 Västerås

3-1

Östersunds IK
01/11 19:00 BIK Karlskoga

3-4

AET

Djurgården
01/11 19:00 Nybro-Kristianstad IK
01/11 19:00 Nybro

1-3

Kalmar HC
01/11 19:00 Almtuna

1-4

Tingsryds AIF
03/11 19:00 Almtuna

1-3

Brynäs
03/11 19:00 Djurgården

0-2

Nybro
03/11 19:00 Mora

2-4

BIK Karlskoga
03/11 19:00 Kalmar HC

4-3

AET

Västerås
03/11 19:00 Östersunds IK

2-5

AIK
03/11 19:00 Björklöven

5-3

Södertälje
03/11 19:00 Kristianstad IK-Västerås
03/11 19:00 Västerviks IK

2-3

Tingsryds AIF
04/11 18:00 Mora

6-2

Brynäs
05/11 15:00 AIK

4-0

Västerås
05/11 15:00 Kalmar HC

4-3

AET

Västerviks IK
05/11 15:00 Tingsryds AIF

2-2

(0-1)

BIK Karlskoga
05/11 18:00 Nybro

3-3

(0-1)

Björklöven
05/11 18:00 Kristianstad IK-Västerviks IK
05/11 18:00 Södertälje

3-0

Östersunds IK
07/11 19:00 Djurgården

5-2

Tingsryds AIF
07/11 19:00 Västerviks IK

5-0

Björklöven
08/11 19:00 AIK

3-0

Almtuna
11/11 18:00 BIK Karlskoga

4-2

Västerås
15/11 19:00 Västerås-Kristianstad IK
15/11 19:00 Brynäs

0-2

Tingsryds AIF
15/11 19:00 BIK Karlskoga

2-4

Mora
15/11 19:00 Björklöven

2-1

AET

Djurgården
15/11 19:00 Östersunds IK

2-3

AET

Nybro
15/11 19:00 Södertälje

4-1

Västerviks IK
15/11 19:00 Västerås

5-1

Kalmar HC
17/11 19:00 Almtuna

0-3

Västerås
17/11 19:00 Nybro

3-4

AET

BIK Karlskoga
17/11 19:00 Kristianstad IK-AIK
17/11 19:00 Västerviks IK

2-5

Brynäs
17/11 19:00 Kalmar HC

1-0

AIK
17/11 19:00 Tingsryds AIF

3-4

AET

Södertälje
17/11 19:00 Mora

1-2

AET

Björklöven
18/11 18:00 Tingsryds AIF

1-3

Södertälje
18/11 20:30 BIK Karlskoga

5-4

Björklöven
21/11 19:00 Östersunds IK

2-3

AET

Västerviks IK
22/11 19:00 Västerås

2-3

Mora
22/11 19:00 Djurgården

3-2

BIK Karlskoga
22/11 19:00 Almtuna

4-1

Kalmar HC
22/11 19:00 Björklöven

4-0

AIK
22/11 19:00 Brynäs

0-2

Södertälje
22/11 19:00 Tingsryds AIF

2-4

Nybro
22/11 19:00 Almtuna-Kristianstad IK
24/11 18:00 Södertälje

1-3

Djurgården
24/11 19:00 Nybro

2-1

AET

Västerviks IK
24/11 19:00 Kristianstad IK-Tingsryds AIF
24/11 19:00 BIK Karlskoga

2-4

Almtuna
24/11 19:00 Kalmar HC

3-2

AET

Tingsryds AIF
24/11 19:00 Mora

2-3

AET

Östersunds IK
24/11 19:00 Björklöven

1-4

Västerås
24/11 20:30 AIK

5-4

AET

Brynäs
26/11 15:00 Östersunds IK

1-2

BIK Karlskoga
26/11 15:00 Brynäs

4-1

Nybro
26/11 15:00 Västerås

3-6

Södertälje
26/11 18:00 Almtuna

0-6

Mora
27/11 19:00 Tingsryds AIF

2-3

AET

AIK
27/11 19:00 Djurgården

3-2

Kalmar HC
27/11 19:00 Djurgården-Kristianstad IK
29/11 19:00 Nybro

3-4

Södertälje
29/11 19:00 Östersunds IK

3-4

Västerås
29/11 19:00 BIK Karlskoga-Kristianstad IK
29/11 19:00 Björklöven

4-5

Brynäs
29/11 19:00 Mora

4-5

AET

AIK
29/11 19:00 Västerviks IK

3-5

Almtuna
29/11 19:00 BIK Karlskoga

1-4

Kalmar HC
01/12 19:00 Brynäs

3-2

AET

Östersunds IK
01/12 19:00 Västerås

3-7

Djurgården
01/12 19:00 Kristianstad IK-Mora
01/12 19:00 Kalmar HC

3-5

Mora
01/12 19:00 Almtuna

6-5

AET

Björklöven
01/12 19:00 Tingsryds AIF

3-0

Västerviks IK
01/12 19:00 AIK

3-4

AET

Nybro
02/12 18:00 Södertälje

6-2

BIK Karlskoga
04/12 19:00 Djurgården

5-3

Almtuna
06/12 19:00 Björklöven-Kristianstad IK
06/12 19:00 Västerviks IK

5-6

AET

BIK Karlskoga
06/12 19:00 Mora

2-1

AET

Djurgården
06/12 19:00 AIK

3-6

Södertälje
06/12 19:00 Brynäs

3-3

(0-1)

Västerås
06/12 19:00 Östersunds IK

3-4

Tingsryds AIF
06/12 19:00 Björklöven

4-3

AET

Kalmar HC
06/12 19:00 Nybro

1-2

AET

Almtuna
08/12 19:00 Björklöven

2-3

Tingsryds AIF
08/12 19:00 Almtuna

2-3

AIK
08/12 19:00 Västerås

4-6

Nybro
08/12 19:00 Djurgården

5-3

Västerviks IK
08/12 19:00 BIK Karlskoga

1-3

Brynäs
08/12 19:00 Södertälje

5-3

Mora
08/12 19:00 Östersunds IK

1-4

Kalmar HC
08/12 19:00 Östersunds IK-Kristianstad IK
13/12 19:00 Södertälje

2-3

Björklöven
13/12 19:00 Djurgården

3-2

Brynäs
13/12 19:00 Almtuna

2-1

Östersunds IK
13/12 19:00 Kalmar HC

5-3

Nybro
13/12 19:00 Västerviks IK

4-5

AET

Västerås
13/12 19:00 Kristianstad IK-Nybro
13/12 19:00 BIK Karlskoga

3-4

AIK
15/12 19:00 Mora

4-1

Västerviks IK
15/12 19:00 Brynäs

6-1

Almtuna
15/12 19:00 Björklöven

1-2

BIK Karlskoga
15/12 19:00 Nybro

1-4

Djurgården
15/12 19:00 Kristianstad IK-Södertälje
15/12 19:00 Kalmar HC

2-3

Södertälje
15/12 19:00 AIK

5-4

AET

Östersunds IK
15/12 19:00 Tingsryds AIF

3-3

(0-1)

Västerås
17/12 15:00 AIK

2-0

Mora
17/12 15:00 Västerviks IK

4-2

Djurgården
17/12 15:00 Södertälje

5-0

Almtuna
17/12 18:00 Nybro

5-1

Tingsryds AIF
18/12 19:00 Brynäs-Kristianstad IK
18/12 19:00 Brynäs

5-3

Kalmar HC
18/12 19:00 Östersunds IK

3-7

Björklöven
20/12 19:00 Djurgården

5-1

Kalmar HC
20/12 19:00 Djurgården-Kristianstad IK
20/12 19:00 Östersunds IK

2-3

AIK
20/12 19:00 Almtuna

1-3

Brynäs
20/12 19:00 Västerås

3-2

Mora
20/12 19:00 BIK Karlskoga

4-2

Nybro
27/12 19:00 Brynäs

10-2

Östersunds IK
27/12 19:00 Mora

3-2

AET

Björklöven
27/12 19:00 Nybro

6-2

Västerviks IK
27/12 19:00 Kristianstad IK-Västerås
27/12 19:00 Kalmar HC

2-4

Västerås
27/12 19:00 Södertälje

4-1

BIK Karlskoga
27/12 19:00 AIK

3-1

Djurgården
29/12 19:00 BIK Karlskoga

5-2

Kalmar HC
29/12 19:00 Västerviks IK

3-1

Brynäs
29/12 19:00 Djurgården

7-3

Södertälje
29/12 19:00 BIK Karlskoga-Kristianstad IK
29/12 19:00 Tingsryds AIF

1-2

Almtuna
29/12 19:00 Östersunds IK

3-0

Mora
29/12 19:00 Västerås

3-1

AIK
29/12 19:00 Björklöven

2-3

Nybro
30/12 15:00 Tingsryds AIF

2-2

(0-1)

Almtuna
03/01 19:00 Djurgården

4-3

Östersunds IK
05/01 19:00 Brynäs

4-2

Mora
05/01 19:00 Södertälje

2-0

Östersunds IK
05/01 19:00 Västerviks IK-Kristianstad IK
05/01 19:00 Almtuna

3-2

AET

Västerås
05/01 19:00 Nybro

0-3

Djurgården
05/01 19:00 Tingsryds AIF

1-2

BIK Karlskoga
05/01 19:00 Västerviks IK

1-4

Kalmar HC
05/01 19:00 AIK

0-3

Björklöven
06/01 18:00 Västerås

1-3

Björklöven
07/01 15:00 Djurgården

4-1

Västerviks IK
10/01 19:00 Almtuna

2-0

Östersunds IK
10/01 19:00 Kristianstad IK-Brynäs
10/01 19:00 Södertälje

8-3

Nybro
10/01 19:00 Kalmar HC

0-6

Brynäs
10/01 19:00 AIK

3-2

AET

Tingsryds AIF
10/01 19:00 BIK Karlskoga

2-0

Västerviks IK
10/01 19:00 Mora

5-4

AET

Djurgården
12/01 19:00 Tingsryds AIF

1-4

Kalmar HC
12/01 19:00 Tingsryds AIF-Kristianstad IK
12/01 19:00 Östersunds IK

6-2

Västerås
12/01 19:00 Brynäs

5-3

AIK
12/01 19:00 Nybro

5-2

Mora
12/01 19:00 Björklöven

1-2

AET

BIK Karlskoga
12/01 19:00 Västerviks IK

2-3

Södertälje
13/01 15:00 Djurgården

2-2

(1-0)

Almtuna
14/01 15:00 Mora

3-1

Västerviks IK
15/01 19:00 Nybro

4-2

Björklöven
17/01 19:00 Kristianstad IK-Björklöven
17/01 19:00 AIK

6-3

Södertälje
17/01 19:00 Brynäs

1-2

Västerås
17/01 19:00 Kalmar HC

5-6

AET

Björklöven
17/01 19:00 Västerviks IK

1-4

Tingsryds AIF
17/01 19:00 Mora

4-1

Almtuna
17/01 19:00 BIK Karlskoga

5-3

Djurgården
19/01 18:00 Almtuna

3-4

BIK Karlskoga
19/01 19:00 Kalmar HC

4-1

Östersunds IK
19/01 19:00 Mora

4-3

Nybro
19/01 19:00 Tingsryds AIF

2-5

Björklöven
19/01 19:00 Kristianstad IK-Östersunds IK
19/01 19:00 Södertälje

3-5

Brynäs
19/01 19:00 Västerås

3-5

Västerviks IK
20/01 18:00 Västerviks IK

0-2

Östersunds IK
21/01 15:00 Djurgården

0-3

AIK
21/01 18:00 Brynäs

4-1

Nybro
24/01 19:00 AIK-Kristianstad IK
24/01 19:00 Södertälje

4-2

Almtuna
24/01 19:00 Västerås

1-3

Tingsryds AIF
24/01 19:00 AIK

1-4

Kalmar HC
24/01 19:00 Björklöven

4-6

Djurgården
24/01 19:00 Västerviks IK

1-4

Mora
24/01 19:00 Östersunds IK

3-4

AET

BIK Karlskoga
26/01 18:00 Djurgården

3-0

Brynäs
26/01 19:00 Almtuna

3-1

Västerviks IK
26/01 19:00 Nybro

1-0

AET

AIK
26/01 19:00 Mora-Kristianstad IK
26/01 19:00 Mora

5-1

Kalmar HC
26/01 19:00 Östersunds IK

4-0

Tingsryds AIF
26/01 19:00 BIK Karlskoga

3-2

Västerås
26/01 20:30 Björklöven

1-0

Södertälje
28/01 15:00 Västerås

6-3

Nybro
28/01 15:00 AIK

3-0

BIK Karlskoga
28/01 15:00 Tingsryds AIF

4-1

Djurgården
28/01 18:00 Södertälje

2-5

Mora
28/01 18:00 Brynäs

4-5

AET

Björklöven
28/01 18:00 Almtuna

5-4

AET

Kalmar HC
28/01 18:00 Almtuna-Kristianstad IK
31/01 19:00 Södertälje-Kristianstad IK
31/01 19:00 Södertälje

4-2

Kalmar HC
31/01 19:00 Björklöven

1-4

Östersunds IK
31/01 19:00 Nybro

4-3

Almtuna
31/01 19:00 Västerviks IK

2-4

AIK
31/01 19:00 BIK Karlskoga

1-2

Brynäs
31/01 19:00 Djurgården

3-2

Västerås
02/02 19:00 AIK

5-1

Västerviks IK
02/02 19:00 Brynäs

4-3

AET

Tingsryds AIF
02/02 19:00 Mora

4-3

AET

BIK Karlskoga
02/02 19:00 Östersunds IK

3-2

AET

Djurgården
02/02 19:00 Kalmar HC

6-5

Nybro
02/02 19:00 Almtuna

3-3

(1-0)

Björklöven
02/02 19:00 Kristianstad IK-Nybro
02/02 19:00 Västerås

3-4

Södertälje
03/02 18:00 Södertälje

5-3

Västerås
04/02 15:00 Mora

2-3

AIK
04/02 15:00 Djurgården

3-2

Tingsryds AIF
04/02 15:00 Kalmar HC

3-2

BIK Karlskoga
04/02 15:00 Östersunds IK

1-2

Almtuna
04/02 18:00 Kristianstad IK-BIK Karlskoga
05/02 19:00 Västerviks IK

4-3

Nybro
05/02 19:00 Björklöven

5-1

Brynäs
07/02 19:00 Björklöven

4-3

AET

Almtuna
07/02 19:00 Nybro

6-1

Mora
07/02 19:00 Västerås

2-4

Kalmar HC
07/02 19:00 Västerås-Kristianstad IK
07/02 19:00 BIK Karlskoga

2-3

AET

Södertälje
07/02 19:00 Brynäs

3-3

(1-0)

Djurgården
07/02 19:00 Tingsryds AIF

4-3

Västerviks IK
07/02 19:00 AIK

4-1

Östersunds IK
09/02 18:00 Almtuna

2-1

Nybro
09/02 19:00 Södertälje

4-2

AIK
09/02 19:00 Östersunds IK

2-1

AET

Björklöven
09/02 19:00 Djurgården

3-2

AET

BIK Karlskoga
09/02 19:00 Mora

5-2

Brynäs
09/02 19:00 Västerviks IK

4-1

Västerås
09/02 19:00 Kalmar HC

2-3

Tingsryds AIF
09/02 19:00 Kristianstad IK-Tingsryds AIF
10/02 18:00 Nybro

3-2

AET

Västerås
10/02 18:00 Mora

3-2

AET

Östersunds IK
10/02 18:00 Brynäs

4-2

Almtuna
11/02 15:00 Tingsryds AIF

3-4

AET

AIK
11/02 18:00 Kristianstad IK-Södertälje
11/02 18:00 Kalmar HC

3-1

Södertälje
14/02 19:00 Östersunds IK

1-2

Kalmar HC
14/02 19:00 Björklöven

1-4

Tingsryds AIF
14/02 19:00 Djurgården

3-1

Nybro
14/02 19:00 Västerås

4-6

BIK Karlskoga
14/02 19:00 Almtuna

2-1

Mora
14/02 19:00 Brynäs

2-0

Södertälje
14/02 19:00 Västerviks IK

0-3

AIK
14/02 19:00 Östersunds IK-Kristianstad IK
16/02 19:00 Västerås

2-4

Östersunds IK
16/02 19:00 Nybro

2-5

Brynäs
16/02 19:00 AIK

3-0

Djurgården
16/02 19:00 Björklöven-Kristianstad IK
16/02 19:00 Södertälje

7-2

Västerviks IK
16/02 19:00 Björklöven

4-2

Kalmar HC
16/02 19:00 BIK Karlskoga

10-0

Almtuna
16/02 19:00 Mora

2-1

Tingsryds AIF
17/02 18:00 Mora

5-3

Tingsryds AIF
20/02 19:00 Tingsryds AIF

1-4

Västerås
21/02 19:00 Djurgården

4-4

(0-1)

Mora
21/02 19:00 Almtuna

2-1

AET

Södertälje
21/02 19:00 Kalmar HC

3-2

AET

Västerviks IK
21/02 19:00 Kristianstad IK-Västerviks IK
21/02 19:00 BIK Karlskoga

5-2

AIK
21/02 19:00 Östersunds IK

4-6

Brynäs
23/02 18:00 Björklöven

6-4

Västerås
23/02 19:00 Brynäs

6-3

BIK Karlskoga
23/02 19:00 Tingsryds AIF

2-3

AET

Östersunds IK
23/02 19:00 Kalmar HC

4-1

Mora
23/02 19:00 AIK

5-6

AET

Nybro
23/02 19:00 Kristianstad IK-Mora
23/02 19:00 Västerviks IK

2-3

Almtuna
23/02 20:30 Södertälje

2-1

Djurgården
24/02 18:00 BIK Karlskoga

4-2

Östersunds IK
25/02 15:00 Almtuna

1-2

AET

Tingsryds AIF
25/02 15:00 AIK

2-4

Brynäs
25/02 18:00 Nybro

5-1

Kalmar HC
25/02 18:00 Nybro-Kristianstad IK
26/02 19:00 Södertälje

3-0

Björklöven
28/02 19:00 Östersunds IK

3-4

Nybro
28/02 19:00 Västerviks IK

3-5

BIK Karlskoga
28/02 19:00 Kristianstad IK-AIK
28/02 19:00 Djurgården

2-1

Björklöven
28/02 19:00 Kalmar HC

2-3

AIK
28/02 19:00 Västerås

5-3

Almtuna
28/02 19:00 Mora

2-0

Södertälje
28/02 19:00 Tingsryds AIF

2-5

Brynäs
01/03 19:00 Östersunds IK

5-3

Västerviks IK
01/03 19:00 Björklöven

5-0

Mora
01/03 19:00 Almtuna

2-1

Djurgården
01/03 19:00 Brynäs

5-1

Kalmar HC
01/03 19:00 Brynäs-Kristianstad IK
01/03 19:00 BIK Karlskoga

5-1

Tingsryds AIF
01/03 19:00 AIK

5-2

Västerås
02/03 15:00 Nybro

2-2

(1-0)

Södertälje
02/03 18:00 Västerås

2-2

(0-1)

Djurgården
06/03 19:00 Södertälje

3-2

AET

Tingsryds AIF
06/03 19:00 Mora

4-1

Västerås
06/03 19:00 Kristianstad IK-Almtuna
06/03 19:00 Brynäs

4-2

Västerviks IK
06/03 19:00 Nybro

1-2

BIK Karlskoga
06/03 19:00 Djurgården

8-2

Östersunds IK
06/03 19:00 Björklöven

0-4

AIK
06/03 19:00 Kalmar HC

5-1

Almtuna
08/03 19:00 Östersunds IK

1-2

Södertälje
08/03 19:00 BIK Karlskoga

2-3

Mora
08/03 19:00 Tingsryds AIF

1-7

Nybro
08/03 19:00 Kalmar HC

1-4

Djurgården
08/03 19:00 Västerås

0-4

Brynäs
08/03 19:00 AIK

3-4

AET

Almtuna
08/03 19:00 Kristianstad IK-Djurgården
08/03 19:00 Västerviks IK

1-5

Björklöven

Hockeyallsvenskan Relegation Playoff Spelschema

Hockeyallsvenskan Playoff Spelschema

Feedback